{{#image}}
{{/image}}
{{text}} {{subtext}}
   

 


Nevajag pašsadedzināties tikai tādēļ, lai citiem būtu silti...


 

Horoskopi

15.-21.janvāris

Rita Riekstiņa
www.ritariekstina.lv

17.01.- 23.01 Jauns mēness. Šajā laikā cilvēka bioritmi ir viszemākajā enerģētiskajā punktā. Jauna mēness laikā imunitāte ir samazināta, ir apgrūtināta (vairāk palielināta) asins cirkulācija, pazemināts spiediens, kas ietekmē arī smadzeņu apgādi ar skābekli. Šajā laikā esam bezspēcīgāki, jūtamie noguruši, enerģija ir mazāk, kas nozīmē tikai to, ka tā ir jāsaudzē. Īpaši uzmanības lokā ir jābūt tiem orgāniem vai ķermeņa daļām, kurās jau mīt kāda slimība.

15. un 16. janvārī Mēness atrodas Mežāža zīmē. Mēness fāžu maiņā jūtīga būs kaulu balsta sistēma, sāpēs mugura. Traumas var būt ļoti nopietnas, kustības grūti atjaunojamas.

No 17. līdz 19.janvārim Mēness atrodas Ūdensvīra zīmē. Jauna mēness enerģija īpaši jūtama būs intelektuāli aktīvām un radošām personībām. Trauksmaināks un nervozāks noskaņojums būtiski ietekmēs spēju kontrolēt emociju izpausmes. Palielināta iespēja gūt sadzīviskas traumas ar asiem priekšmetiem, elektrību. Organisms uzņēmīgs pret vīrusa infekcijām.

20. un 21.janvārī Mēness atrodas Zivju zīmē. Šajās dienās jāizvairās no pārmērīgas šķidruma uzņemšanas, biežāk pietūks kājas. Tās aiztikt nevajadzētu - ne masēt, ne smērēt, ne pārslogot. Tāpat no citas planētas malas jāraugās uz apreibinošām vielām, organisma spēja ar tām viegli tikt galā šajās dienās nav iespējama.

Horoskopi 1. - 14. janvāris

Rita Riekstiņa
www.ritariekstina.lv

1-7.janvāris

01.01.-08.01. Pilnmēness fāze. Pilna mēness laikā visi procesi organismā ir uz pilnu jaudu. Asins cirkulācija ir ļoti spēcīga, kas nereti iet kopsolī ar paaugstinātu asinsspiedienu un galvas reiboņiem. No ķirurģiskām manipulācijām pilnmēness laikā kategoriski jāizvairās, jo šajā laikā palielinās asiņošanas risks. Organisma funkcija nav “normas robežās”.

1.un 2.janvārī Mēness atrodas Vēža zīmē, 2.janvārī pilnmēness. Gads iesāksies ar jūtīgu organisma reakciju uz gremošana sistēmu, īpaši kuņģi un divpadsmit pirkstu zarnu. Liela iespēja saindēties gan ar pārtiku, gan alkoholiskajiem dzērieniem. Jāizvairās arī no sadzīves ķīmijas neapdomīgas lietošanas.

3. un 4.janvārī Mēness atrodas Lauvas zīmē. Pēcsvētku smagums būs jūtams sirds un asinsvadu sistēmai. Sirds infarkta risks, paaugstināts asinsspiediens. Jāsaudzē fiziskā enerģija, jāizvairas no pārslodzes.

No 5. līdz 7.janvārim Mēness atrodas Jaunavas zīmē. Gan garīgais, gan fiziskais ķermenis būs pateicīgs par detoksikācijas procedūrām. Var sagatavot ķermeni kosmētiskām procedūrām. Jūtīgs mazais iegurnis, kā arī vārīgā žultspūšļa darbība. No ķirurģiskām procedūrām gremošanas sistēmā kategoriski jāizvairās.

8. - 14.janvāris

09.01. - 15.01.Dilstoša mēness laikā organisms ir tendēts uz attīrīšanos. Šis ir vislabākais laiks attīrošām un dziedinošām procedūrām - diētām, attīrošo tēju kūrēm, detoksikācijas programmām. Ķirurģiskās manipulācijās vislabāk ir no kaut kā atbrīvoties.

8. un 9.janvārī Mēness atrodas Svaru zīmē, 9.janvārī Mēness pāriet dilstošā fāzē. Dienas, kad vēders smagumu jutīs un iespējams, ka vēl līdz šim brīdim nebūs ticis galā ar svētku labumiem. Labvēlīga dienas zobu labošanai, ārstēšanai, arī raušanai. 10. un 11.janvārī Mēness atrodas Skorpiona zīmē. Laiks pateicīgs skaistuma un pašsajūtas procedūrām, īpaši patīkamu efektu atstās kaut kā samazināšana, izņemšana, nogriešana. Jāizvairās no ginekoloģiskām manipulācijām, palielināts iekaisuma risks.  

12.,13. un 14.janvārī Mēness atrodas Strēlnieka zīmē. Šajās dienās ar līkumu jāiet jebkādām procedūrām, kas saistītas ar gremošanas sistēmu, īpaši jau aknām. Lieliskas prāta un ķermeņa atslodzes dienas, uzņemtais šķidruma daudzums jūtami uzlabos audu elastību. Priekšroka dabas preparātiem.  

25. - 31. decembris

Rita Riekstiņa
www.ritariekstina.lv

26.12.- 01.01. Augošs mēness atjauno organisma spēkus, bagātina ar enerģiju, spēku, vitalitāti. Labvēlīgs laiks visiem organismu spēcinošiem un veselību atjaunojošiem pasākumiem - ārstnieciskai fizkultūrai, masāžām, vannām, pirtīm, akupunktūrai un citam. Augoša mēness laikā visi procesi kļūst bagātāki, viss kļūst vairāk, brūces dzīs lēnāk, palielinās infekciju risks.

25.decembrī Mēness atrodas Zivju zīmē. Ziemassvētkos niķosies gremošanas un elpošanas sistēma. Palielināts aizrīšanās risks, ātri apsaldēt kaklu. Vīrusu saslimšanas, iekaisumi šajās dienās lips kā mušas pie mušpapīra.

26. un 27.decembrī augošs mēness Auna zīmē. Varam gaidīt nepatīkamus galvas reiboņus un mainīgu asinsspiedienu. Var būt pēkšņas zobu sāpes, arī migrēnas lēkmes. Jāsargās no uguns un asiem priekšmetiem.

28. un 29.decembrī Mēness atrodas Vērša zīmē, 30.decembrī pāriet Dvīņu zīmē. Organisms būs īpaši jūtīgs pret pārtiku. Tās sagremošanas un pārstrādes process būs gausāks, var būt arī izteikta bada sajūta. Kosmētiskajām, bagātinošām un barojošām procedūrām ļoti pateicīgas dienas.

30. un 31.decembrī Mēness Dvīņu zīmē. Gadu mijā jāpaseko līdzi elpošanas sistēmai. Var būt aizdusa, elpošanas grūtības, var atjaunoties hroniskas elpošanas sistēmas saslimšanas. Svētku dienās aknu darbība viegla, organisms viegli tiks galā ar uzņemto pārtiku un dzērieniem.

Follow veselslv on Twitter

 

 

Citi piedāvājumi