Uz kādiem sporta veidiem likmes totalizatorā tiek liktas visbiežāk?

Igors Pļava

Sporta likmes ir iecienīta azartspēļu forma ne tikai Latvijā, bet arī visā Eiropā. Palielinoties pieprasījumam, būtiski pieaudzis piedāvāto sporta veidu un notikumu skaits. Labākie totalizatori piedāvā likt likmes ne tikai uz populārākajiem sporta veidiem, piemēram, basketbolu vai hokeju, bet arī uz daudz specifiskākiem sporta veidiem, piemēram eSportu vai šautriņmešanu.

Ņemot vērā daudzveidīgo piedāvājumu, rodas jautājums- kuri sporta veidi online totalizatoros tiek pārstāvēti visplašāk?

Futbols

Futbols ir skatītākais sporta veids pasaulē. Tas atspoguļojas bukmeikeru piedāvājumos gan Latvijā, gan aiz mūsu valsts robežām. (Totalizatori.com piedāvā aplūkot labākos sporta likmju totalizatorus Latvijā). Totalizatoru spēlētājiem tiek piedāvāts likt likmes uz visām pasaules populārākajām futbola komandām un neskaitāmiem čempionātiem.

Futbola likmes ir ļoti daudzveidīgas. Totalizatora spēlētāji var izvēlēties starp tādām likmēm kā: handikapa likme, 1×2, precīza rezultāta prognozēšana, virs/zem un citām. Lielākā daļa futbola līdzjutēju izvēlas likt vienkāršas likmes, piemēram, uz spēles rezultātu. Savukārt pieredzējušāki spēlētāji mēdz izvēlēties īpašās likmes, piemēram, likmes uz stūra sitienu, brīvsitienu, dzelteno un sarkano kartīšu piešķiršanu. Likmju izvēli būtiski ietekmē tas, cik spēlētājs ir zinošs par konkrēto sporta veidu.

Atsaucoties uz ekspertu teikto, veiksmīgu likmju likšanas pamatā ir izpratne par konkrēto sporta veidu. Totalizatora spēlētājiem ir ne tikai jāspēj paredzēt, kuras komandas spēles stilam būs priekšroka, bet arī jāprot analizēt statistika.

Hokejs

Par vienu no populārākajiem sporta veidiem Latvijā tiek uzskatīts hokejs. Latvijas totalizatori piedāvā likt likmes ne tikai uz dažādām Latvijas izlasēm un klubiem, bet arī uz starptautisku čempionātu un līgu mačiem. Populārākie hokeja notikumi, uz kuriem likt likmes, ir: Ziemas Olimpiskās spēles, Pasaules čempionāts, kā arī NCAA hokeja čempionāts. Saukārt populārākās līgas ir Nacionālā hokeja līga (NHL)m Kontinentālā hokeja līga (KHL) un Amerikas hokeja līga (AHL). Pasaules mērogā, tik populārs, kā pie mums, hokejs ir vēl tikai Somijā un Kanādā.

Ņemot vērā lielo interesi par hokeja likmēm, Latvijas bukmeikeri saviem spēlētājiem regulāri piedāvā akcijas un izdevīgus bonusus. Īpaši piedāvājumi hokeja faniem tiek piedāvāti ne tikai pirms katra pasaules čempionāta, bet arī sākoties NHL regulārajai sezonai un izslēgšanas spēlēm.

Teniss

Teniss tiek uzskatīts par ļoti prestižu sporta viedu un tas aizņem lielu tirgus daļu. Šī iemesla dēļ, Latvijas un ārzemju totalizatori piedāvā likt likmes uz dažāda mēroga tenisa sacensībām. Tenisa likmes ir īpaši iecienītas iesācēju vidū. Katrā mačā tiek noskaidrots viens uzvarētājs, līdz ar to likmes uz neizšķirtu nepastāv. Taču tas neierobežo likmju daudzveidību. Totalizatori pieņem daudz un dažādas likmes, piemēram, uz konkrētu setu uzvarētāju.

Lai palielinātu savu iespēju uzvarēt, ir jāizpēta katra spēlētāja vieta rangā un sniegums pēdējos turnīros. Ir jāņem vērā arī citi faktori, piemēram, daži spēlētāji labāk darbojas uz zālāja laukumiem (uz kādiem spēlē Vimbldonā), bet citi biežāk uzvar uz māla. Pirms likmes veikšanas, ir lietderīgi izpētīt ekspertu viedokli, lai iegūt labāku priekšstatu par to, kuram sportistam ir lielākas izredzes uzvarēt.

Zirgu skriešanās sacīkstes

Tradicionāli zirgu skriešanās sacīkšu fani dodas uz trasi, lai liktu likmes uz saviem iecienītākajiem zirgiem un žokejiem, padarot to par vienu no populārākajām sporta derībām ASV, Lielbritānija un citas pasaules valstīs. Šī prakse ir attīstījusies līdz ar tiešsaistes derību popularitāti. Nozīmīgās sacensības, piemēram, Kentuki derbijs, Preakness Stakes un Grand National, katru gadu piesaista daudz likmju no zirgu skriešanās cienītājiem. Latvijā zirgu skriešanas sacīkstes nekad nav bijušas īpaši populāras un arī mūsu totalizatoru spēlētāji neliek daudz naudas uz šo sporta veidu.

Lai uzvarētu likmes šajās sacensībās, ir jābūt pazīstamiem ar faktoriem, kas ietekmē zirgu un žokeju spēju sacensties un uzvarēt. Tāpat kā citos sporta veidos, arī zirgu skriešanās sacīkšu likmju panākumu atslēga slēpjas iepriekšējā izpētē un statistikas analīzē.

Basketbols

Basketbols ir viens no populārākajiem sporta veidiem pasaulē. Eiropā līdzjutēji uzmanīgi seko līdzi Eirolīgai un Eiropas Čempionātam, kamēr Ziemeļamerikā ļoti populāras ir NBA spēles. Pateicoties basketbola dinamikai un augstajam rezultātam, šī spēle ir ļoti vilinoša arī totalizatoru spēlētājiem.

Basketbolā daudz izšķir komandas līderu individuālā meistarība, tādēļ ļoti populāras ir likmes uz to, cik veiksmīgi šiem spēlētājiem izdosies aizpildīt statistikas ailes. Papildus tam, protams, tiek piedāvātas arī jau ierastās likmes un rezultātu mača beigās, precīzu rezultātu, rezultātu atsevišķās spēles ceturtdaļās un handikapos.

Veiksmīgas basketbola likmes pamatā ir laba izpratne par komandu līderu spējām demonstrēt optimālu sniegumu gaidāmajā mačā. Veiksmīgi basketbola totalizatora spēlētāji ir labi pazīstami ar sportistu spējām pārvarēt dažādas aizsardzības, kas bieži izšķir basketbola maču iznākumus. Vēl labākas iespējas laimēt ir tiem totalizatora spēlētājiem, kas prot pareizi analizēt statistiku un izprot komandu taktiskās shēmas.

 

 

Vairāk par šo tēmu:

Par iespējamu konkurenci aptieku tirgū

Zāļu un aptiekas produktu patērētāju asociācija (turpmāk tekstā ZAPPA) pilnībā atbalsta veselības ministra Hosama Abu Meri virzīto reformu zāļu cenu mazināšanā.Uzskatām, ka ilgstoši aptieku ķēdes,

Lasīt »

Cik ilgi jānēsā kompresijas zeķes?

Pakāpeniski pagātnē paliek iesīkstējušais stereotips, ka kompresijas zeķes ir domātas vienīgi vēnu varikozes ārstēšanai. Mūsdienās kompresijas zeķes iegādājas grūtnieces, biroju darbinieki, frizieri, pavāri, sportisti, ceļotāji

Lasīt »