šī ir slīdošā teksta rinda ar linku vai jebko citu

Cilvēks – dabas fenomens

Ingūna Zeltiņa un Zanda ErbssKad bērns ienāk šajā fiziskajā realitātē, viņš ir atšķirīgs un īpašs, bet ar laiku viņu ietekmē vide, ģimene, audzināšana, sociums,. Tātad ir kaut kas, kas cilvēku ir iekrāsojis ātrāk, pirms pašas piedzimšanas. Bet kādas ir šīs krāsas, ko viņš ir atnesis līdzi sev, to cilvēks nezina, tas pamazām atklājas dzīves ceļā.

Tā kā daudz kas no tā, ko cilvēks sevī nes ir viņam apslēpts, tas bieži rada neizpratni, vilšanos, sāpes, mulsumu. Kāpēc ar mani dzīvē tā notiek? Kāpēc es piedzīvoju vienas un tās pašas situācijas? Kāpēc es bieži slimoju? Kāpēc manī ir tik daudz skumjas… tie ir biežāk uzdotie jautājumi un reizē arī spēcīga motivācija meklēt atbildes uz tiem..

Atbildēt uz šiem jautājumiem var palīdzēt simbolu valoda. Simbols ir jēgas un sajūtu apvienojums un tam pamatā ir cilvēces attīstības gaitā uzkrātā pieredze. Viens no ļoti bieži sastopamiem simboliem ir skaitlis 7 – svēts, mistisks, pats izplatītākais mistiskais skaitlis un kopējais simbols (arī skaitlis 3) visām reliģijām, saistīts ar laiku un telpu. Ar tā palīdzību tiek klasificēti dažādi notikumi, personāži utt.

Viss ir savstarpēji saistīts, gan mūsu pasaulē, gan Kosmosā. Atliek vien šīs sakarības ieraudzīt….

Varavīksnei ir 7 krāsas un cilvēkam ir viņa būtības 7 centri (čakras), kuri atbilst cilvēka 7 ķermeņiem, tie atbilst 7 planētām, krāsām, skaņām, cipariem utt.. Tik vienojoša dzīve ir savās vibrācijās un tik krāsaina savā daudzveidībā!

7 ķermeņos un 7 centros ir visas cilvēka iespējas un šķēršļi! Iepazīstoties ar katru savu ķermeni, cilvēks dodas arvien dziļāk pie sevis un mīlestības plūsma viņā kļūst arvien radošāka, līdz gala rezultātā cilvēks uzplaukst, jo viņš ir atgriezies savās īstajās mājās!

Lai mēs sevi labāk varētu izprast, varam pievienot vēl vienu simbolu – Tēvreizi.

Tēvreize, kaut arī ļoti vienkārša un bieži lietota lūgšana, bet savā uzbūvē ļoti precīzi attēlo pakāpenisku dvēseles augšupeju uz brīvību. Lūgšana ir veidota ar pārsteidzošu precizitāti, un katrai tās rindiņai ir dziļš skaidrojums. Tēvreizes skaidrojumā nianšu ir ļoti daudz; pie kam katra nianse piešķir tekstam savu nozīmi.

Ērtības labad atļāvāmies sanumurēt rindas un arī atrast sakarības ar čakrām, ķermeņiem un planētām.

Mūsu Tēvs

Mūsu Tēvs Debesīs!
Svētīts lai top tavs Vārds.          (5)
Lai nāk Tava valstība,                (6)
Tavs prāts lai notiek kā debesīs,
tā arī virs zemes.                      (7)
Mūsu dienišķo maizi
dod mums šodien.                     (2)
Un piedod mums mūsu parādus,
kā arī mēs piedodam saviem
parādniekiem.                           (1)
Un neieved mūs kārdināšanā,     (3)
bet atpestī mūs no ļauna.           (4)
Jo Tev pieder Valstība,
Spēks un gods mūžīgi.

Āmen

ĶERMENISENERĢĒTIS -KAIS CENTRSĶERMEŅA UN CENTRA FUNKCIJAPLANĒTATĒVREIZE
1.         Fiziskais ķermenisSaknes centrsDzīves stabilitāte, izdzīvošanaSaturnsUn piedod mums mūsu parādus,

kā arī mēs piedodam saviem

parādniekiem.

2.         Emocionālais ķermenisLiesas centrsSeksuālās enerģijas uzkrāšanaMēnessMūsu dienišķo maize

dod mums šodien.

3.         Mentālais ķermenisNabas centrsEmocionālās dzīves centrsJupitersUn neieved mūs kārdināšanā
4.         Intuitīvais ķermenisSirds centrsJūtas, mīlestības atklāšanaSaulebet atpestī mūs no ļauna
5.         Nirvānas ķermenisKakla centrsSaziņa ar apkārtējo vidi, ego izšķīšanaMerkurs un UrānsSvētīts lai top tavs Vārds
6.         Monādiskais ķermenisPieres centrsRedzamā/neredzamā izziņa, esamības iepazīšanaVenera un NeptunsLai nāk Tava valstība,
7.          Dievišķais ķermenisVainagcentrsSaikne ar Visumu, neesamības iepazīšanaMarss un PlutonsTavs prāts lai notiek kā debesīs,

tā arī virs zemes.

Mācību centrs “Saskarsme” piedāvā divas pieaugušo profesionālās pilnveides izglītības plūsmas – astroloģiju un dziedniecību, ar kuru palīdzību varam veikt šo ceļojumu pie sevis. Tās ļaus izprast savu fizisko, emocionālo, intelektuālo un intuitīvo ķermeni. Sapratīsim, ka visi šie ķermeņi veido vienu veselumu, nosakot cilvēka pamatfonu dzīvei, kas ietekmē viņa veselību, attiecības, radošās izpausmes, finansiālo situāciju utt..

Izzinot un izprotot astroloģiju, iespējams izpētīt savstarpējo saikni starp pagātni un nākotni, un pašam apzināti veidot savu dzīvi. Savukārt, dziedniecība dod iespēju prakstiski ievērot veselīgas dzīvesveida pamatprincipus un paaugstināt savas pozitīvās vibrācijas ceļot sevi un pozitīvi ietekmējot apkārtējos. Devīze – “Esi dziednieks pats sev!”

Ko iegūsiet:

  • uzlabosiet savu pašsajūtu un veselības stāvokli;
  • atjaunosiet un attīrīsiet visu savu organismu kopumā, ieskaitot organisma fizioloģiju, nervu sistēmu, psihi un prātu;
  • atbrīvosieties no fiziskā un prāta radītā noguruma un stresa;
  • pozitīvi un optimistiski uztversiet dzīvi un galvenais būsiet dzīvespriecīgi un veseli;

Dziedniecības programmā tiek piedāvāti 18 dažādi mācību priekšmeti, kurus var klasificēt pēc to iedarbības uz cilvēka ķermeņiem. Par to runāsim turpinājumā – slimību izpratne caur ēzotērisko filozofiju, astroloģiju, cilvēka dažādiem ķermeņiem, un kuri mācību priekšmeti dos vislabāko rezultātu konkrētās problēmas risināšanā.

Vairāk par šo tēmu:

Ēdiet prātīgi

Kad neesat vienisprātis ar savu spoguļattēlu un svaru bultiņas rādījumu, laiks pieņemt nopietnu lēmumu. Būt vai nebūt pareizai ēšanai. Nepārdomātas diētas sekas ir muskuļu, nevis

Lasīt »