Fiziskas aktivitātes ziemas sezonā

Igors Pļava

Kārtējās sezonas maiņa ir notikusi. Gaišos vasaras vakarus un nomainījuši vējainie, tumšie rudens vakari, un gribas paslēpties kādā omulīgā, siltā vietā. Kādam tie būs tamborēšanas pulciņi, vai koris aktu zālē, bet kādam draudzīgs sporta klubs.

Zināms, ka ziemā imunitātei ir jābūt īpaši stiprai, lai izvairītos no saaukstēšanās un citām veselības nepatikšanām. Vislabākais veids kā stiprināt imunitāti – nodarboties ar fiziskām aktivitātēm.

Sporta klubs Veselības Fabrika ir lieliska vieta, kur pavadīt laiku uzlabojot un stiprinot veselību. Nodarbību un pakalpojumu klāsts piestāvēs jebkuram vingrot gribētājam.

Ja vasaras dienas tika pavadītas uz velosipēda, bet rudenī ar divriteni šeit par aukstu, tad “Velo” nodarbības iekštelpās ir laba alternatīva. Enerģisku treneru pavadībā, ar domubiedriem pedāļu mīšana būs divtik jautra.  Klubs piedāvā arī citas nodarbības, kurās var nodoties tauku dedzinošajā darbā, nodarbināt muskuļus, attīstot to spēku, izturību, kā arī attīstīt kustību koordināciju, lai nepaslīdētu uz slidenas ielas. Vispārattīstošas nodarbības, kurās uzsvars tiek likts uz dziļās muskulatūras stiprināšanu – “StrongCore”un “TRX” piekares sistēmu treniņš padarīs ķermeni veiklāku un stingrāku.

                Kārtīgi izdejojoties un izlēkājoties “Dance Aerobics” un “Advance Fit”, būs gan iztērētas kalorijas, gan uzņemta pozitīvā enerģija. Ja ir vēlme pēc kā spēcīgāka, tad pasaules populārie treniņi “Body Pump” , “Body Combat”, “HIIT”, “Tabata” un Nike “NTC” būs īstie.

                Veselības Fabrika un tās treneri lieliski pamodinās agros rītos “Wake Up Factory” treniņos. Bet ja pēc garas darba dienas gribas ko mierīgāku, tad “Veselības Vingrošana”, “Pilates”, “Fitness Yoga” arī ir nodarbību klāstā.

                Vīriem un kareivīgam dāmām pa prātam būs “Kickboxing” un “Armwrestling” treniņi, īpaši, ja tos vada armreslinga čempions.

                Bet ja ir vēlme darboties vienam un individuālu pieeju, tad trenažieru zāles treneri vienmēr nāks pretim ar ieteikumu, palīdzību, vai individuāli sastādīto treniņu programmu.

                Pēc kārtīga treniņa pienāk pelnīta atpūta, lai organisma atjaunošanās norit veiksmīgi un pēc iespējas ātrāk. Atjaunošanos uzlabo saunas apmeklējums, pareizs (un laikā uzņemts) uzturs, un neapšaubāmi – miegs.

                Lūk, plāns ziemas sezonai ir sastādīts! Laba un noderīga laika pavadīšana – trenējoties. Jo vasara, kā jau katru gadu, pienāks ļoti ātri. J

               

Vairāk par šo tēmu:

Par iespējamu konkurenci aptieku tirgū

Zāļu un aptiekas produktu patērētāju asociācija (turpmāk tekstā ZAPPA) pilnībā atbalsta veselības ministra Hosama Abu Meri virzīto reformu zāļu cenu mazināšanā.Uzskatām, ka ilgstoši aptieku ķēdes,

Lasīt »

Cik ilgi jānēsā kompresijas zeķes?

Pakāpeniski pagātnē paliek iesīkstējušais stereotips, ka kompresijas zeķes ir domātas vienīgi vēnu varikozes ārstēšanai. Mūsdienās kompresijas zeķes iegādājas grūtnieces, biroju darbinieki, frizieri, pavāri, sportisti, ceļotāji

Lasīt »