Lūdzu, piesprādzējieties, šis būs cits ceļš uz veselīgāku un laimīgāku rītdienu, un turpmāko nākotni.
Sākas iekāpšana uz atveseļošanās reisu galamērķim Veselība. Jūsu bagāža drīkst saturēt ticību, cerību, mazliet mīlestības un vēl nedaudz laika sev, kā arī nedrīkst aizmirst par azartu cīnīties pretī savai vēlmei padoties pusceļā.
Reisā nav atļauts ņemt līdzi bailes, nedrošību, slinkumu, dusmas, neticību, aizvainojumu un bēdas.
Lidojuma laiks: neierobežots.
Mūsu vēlme iekāpt šajā reisā sākas ar “rītdienu”. Vai saskatījāt līdzību ar savu dzīvi? Mūsu laiks ir sasodīti dārgs, taču vēlme to pagarināt jaunā kvalitātē ir tik vilinoša, bet vecie ieradumi un šķietami svarīgākas lietas reizēm var traucēt, vai taisnība?
Līdz brīdim, kad pašsajūta jau ir pasliktinājusies un jūtaties līdz spēku izsīkumam izsmelts, un pārguris, sākas īstermiņa risinājumu meklēšana. Taču ar laiku arī tie pārstāj darboties un zāles kļūst par ikdienu, un šķiet, ka vairs nav citas alternatīvas ceļā uz laimīgu izveseļošanos. Un tad mēs uzdodam jautājumu. Vai tiešām tam tā ir jābūt? Mēs bieži samierināmies ar šo domu un turpinām lietot preparātus, kuri ārstē sekas nevis saslimšanas cēloni, neiedziļinoties mūsu kopējā veselības stāvoklī.
Kā viens no risinājumiem ir “Veda Pulse” diagnostika. Tas ir labs risinājums tieši alternatīvās medicīnas jomā, jo piedāvā plašu programmas moduļu spektru, lai novērtētu Jūsu pašreizējo veselības stāvokli un sniedz rekomendācijas tā uzlabošanā un uzturēšanā.
Šī diagnostika balstās uz trīs vaļiem: Pamatanalīze, Ķīnas medicīna, Ājurvēdas medicīna. “Veda Pulse” – nenosaka diagnozes.
- Pamatanalīze (pēc tradicionālās medicīnas principiem) atspoguļo sirds ritmu, intensitāti, frekvenci, psihoemocionālo stāvokli, un to, cik lieli resursi ir cilvēkā, kā organisms funkcionē procentos, cik lieli ir adaptācijas resursi. Kā arī to, kāds ir stresa un šūnu novecošanās līmenis, un cik dziļas izmaiņas ir skārušas cilvēka orgānu sistēmu funkciju darbību šūnu līmenī.
- Ķīnas medicīna balstās uz mācību par meridiāniem. Tiek analizēti meridiāni: nieru, urīnpūšļa, aknu, žultspūšļa, sirds, tievās zarnas, perikarda jeb asinsrites, trīs sildītāju meridiāns, liesas, kuņģa, plaušu, resnās zarnas. Attiecīgi analizējot, kurā meridiānā ir par lielu vai mazu spriedze un kurš funkcionē normāli.
- Ājurvēdas (tulk. no sanskrita nozīmē – mācība par dzīvi) medicīna, sniedz rekomendācijas, kā konkrētajai personai veidot harmonisku ikdienu – kādu dienas ritumu izvēlēties, cikos celties, doties pie miera, kad ieturēt maltītes, un kādās proporcijās. Kādas fiziskas slodzes izvēlēties, kādās intensitātēs, kurā dienas daļā vēlams nodarboties ar fiziskām aktivitātēm, kādas garīgās prakses piekopt.
Sniedz rekomendācijas, kādas netradicionālās medicīnas metodes pielietot, konkrētai personai: Fitoterapija, aromterapija, diēta, uztura bagātinātāji vai bioloģiski aktīvās piedevas, refleksoterapija, masāža, joga, fizioterapija un hirudoterapija (ārstēšana ar dēlēm).
Mēs katrs zinām, ka, lai kaut kas mainītos, arī mums jāvēlas mainīties. Jāliek lietā iegūtā izpratne par savu veselības stāvokli. Jāmaina līdzšinējie ieradumi – domāšanā, uzturā, fiziskajās aktivitātēs, attieksmē pret sevi un apkārtējiem. Tas ir darbs ar sevi, un cik daudz mēs ieguldīsim laiku, enerģiju, lai kļūtu laimīgāki, tāds arī būs rezultāts. Nevajag gaidīt brīnumlīdzekļus un cilvēkus, kas to izdarīs Jūsu vietā.
Vai tagad esat gatavi būt savas dzīves noteicēji, iekāpt atveseļošanās reisā, neskatoties uz pašreizējo veselības stāvokli, un uzsākt ceļojumu ar galamērķi Veselība?
Kontakti:
Ivetas Kursišas privātprakse netradicionālajā medicīnā
Tālr.: +371 29463499
e – pasts: stilete@inbox.lv