šī ir slīdošā teksta rinda ar linku vai jebko citu

Kāds sejas krēms piemērots tavai ādai?

Igors Pļava

Mūsdienās ir daudz un dažādi sejas krēmi, jauna krēma iegāde nav pats vieglākais process. Kā izvēlēties sev īsto, neapjūkot veikala plauktos?

Krēma iegāde noteiktas problēmas risināšanai.

Ja tev ir problemātiska āda, vislabākie ādas kopšanas produkti būs sastopami aptiekās. Ja vēlies iegādāties krēmu kurš cīnās ar ādas novecošanos, jālasa krēma sastāvs. Uz produkta iepakojuma jābūt uzrakstam – anti age, bet sastāvā kādam aktīvam komponentam, piemēram, peptīdiem. Ja uzraksta nav, tad krēms nebūs domāts, lai cīnītos pret novecošanu.

Šobrīd jaunie ražotāji arvien vairāk cenšas izstrādāt daudzfunkcionālus krēmus, jo mūsdienu sievietes ir prasīgas un grib redzēt rezultātu. Anti- age produkts ir bagātīgs, sastāvā ir mitrinoši, aktīvi un barojoši komponenti, un ar viena šāda aktīva produkta lietošanu pietiek, lai būtiski uzlabotu ādas stāvokli.

Mitrinošie komponenti ādu izlīdzina, savukārt, aktīvie ādai sniedz liftinga efektu. Jo nobriedušākai ādai paredzēta kosmētika, jo vairāk aktīvas izejvielas iekļautas produkta sastāvā. Šī iemesla dēļ, uz iepakojumiem tiek norādīts vecums, un gados jaunām meitenēm anti-age produkti lietošanā nav ieteicami. Jārēķinās arī ar to, ka kosmētika, kurā ir sastopami aktīvie komponenti, nav lēta.

Lai sasniegtu sejas problēmas kvalitatīvu risinājumu, iegādājies viena zīmola produktus

Vienas līnijas kosmētikas produkti tiek ražoti tā, lai savstarpēji tie varētu sadarboties, radītu uzslāņošanas efektu, jeb sniegtu ādai visu nepieciešamo. Katrā līnijā ir savas aktīvās vielas, kuras lietojot kopā, var uzlabot ādas stāvokli. Mūsdienu kopjošā kosmētika neizslēdz kombinācijas ar citiem zīmoliem, taču, meklējot ideālo kombināciju, var paiet gadi.

Izvairies no sastāvā esošajiem silikoniem

Kosmētika, kuras sastāvā ir silikoni, uz ādas rada patīkamu, izteikti samtainu sajūtu. Uzklājot krēmu, sejas āda kļūst gluda kā zīds un rodas maldīgs priekšstats par produkta efektīvo iedarbību.

Tas ir silikona efekts. Šī iedarbība ir mānīga un gludas ādas sajūta saglabājas īsu laiku. Silikonu eļļas nesatur barības vielas un vitamīnus, tikai pārklāj ādu ar neelpojošu kārtiņu.

Vairāk par šo tēmu: