Kosmetologs gan estētiskajam skaistumam, gan slimību profilaksei

Igors Pļava

Tieši seja tiek visvairāk pakļauta ārējās vides iedarbībai – saule, vējš, sniegs, gaisa piesārņojums, arī sabiedriskais transports ir vien tikai daži no kritērijiem, kas ietekmē mūsu ādas stāvokli ikdienā. Paskatoties cilvēka sejā var redzēt to, cik cilvēks ir laimīgs, noguris vai ar sevi apmierināts, jo sejas ādas mirdzums, grumbu daudzums un ādas krāsa var pastāstīt par kaitīgajiem ieradumiem, miega trūkumu un emocionālo stāvokli.

Kosmetologs spēj sniegt neatsveramu palīdzību, uzlabojot sejas ādas vizuālo stāvokli un iesakot ikdienai noderīgus kopšanas līdzekļus un rituālus, kā arī palīdzēt pēc slimošanas ar ādas slimībām. Prof. Jāņa Ķīša Estētiskās dermatoloģijas klīnikā Sadovņikova ielā 20, Rīgā strādā augstas raudzes profesionāļi ar vairāk kā 5 gadu pieredzi.  Kosmetologi izmanto tikai pārbaudītas un mūsdienīgas tehnoloģijas un profesionālās dermakosmētikas līnijas, kas ir svarīgākie kritēriji izvēloties savu speciālistu.

Ādas estētiskais skaistums

Prof. J. Ķīša Estētiskās dermatoloģijas klīnikas nosaukums norāda to, ka īpašas rūpes tiek pievērstas ādas skaistumam un veselībai. Cilvēki par kosmetoloģiju mēdz domāt stereotipiski –  tikai kā par skaistuma uzlabošanu. Taču patiesībā kosmetologs pilda ne tikai uzlabošanas funkciju, bet arī:

  • Veic terapeitiskas manipulācijas pēc ādas saslimšanām,
  • Dziļi attīra ādu, izmantojot augu un ķīmiskos pīlingus,
  • Palīdz ar ādu nomierinošām procedūrām. 

Kā atzīmē klīnikas kosmetoloģe Ineta Šķiltere: „Mūsu āda ir ļaunatminīga – tā atceras visu, ko tai nodarām. Tieši tāpēc daru visu iespējamo klienta ādas pašsajūtas uzlabošanai arī pēc smagām procedūrām. Mans moto – nenodarīt ļaunu!” 

Ādai nepieciešams attīrīties

Tāpat kā uz pārējā ķermeņa, arī uz sejas āda nemitīgi mainās un lobās. Taču, ja šis process tiek traucēts, āda dabīgā ceļā vairs nespēj attīrīties un rodas tauku dziedzeru nosprostojumi, iekaisumi, āda kļūst pelēcīga, nespodra un grumbuļaina. Iemesli, kāpēc āda nespēj adekvāti attīrieties var būt dažādi – pārāk mazs izdzertā ūdens daudzums, mazkustīgs dzīvesveids, nepilnvērtīgs uzturs, lietojot pārāk daudz ogļhidrātus, vitamīnu un uzturvielu trūkums, pārmērīga alkohola lietošana, stress un dažādas slimības.

Kosmetologs ir speciālists, kas palīdz atbrīvot ādu no aizsprostojumiem un netīrumiem, veicot sejas ādas dziļo tīrīšanu, attīrot nosprostotās ādas poras, kā arī atbrīvojoties no kosmētisko līdzekļu atliekām. Sejas attīrīšanas laikā notiek ne tikai poru attīrīšana, bet arī masāža, kas ļoti labvēlīgi ietekmē sejas ādas asinsriti. Attīrīta āda vairāk uzsūc dermakosmētikā esošās barības vielas un vitamīnus.

Atrodi savu kosmetologu!

Kosmetologs reizēm ir arī psihologs. Tā kā ādas problēmas nereti rada kauna un neērtības sajūtu, veselības profilaksei un atgūšanai noteikti var palīdzēt Prof. J. Ķīša Estētiskās dermatoloģijas klīnikas apmeklējums – tā ir klīnika ne tikai ādas veselībai, bet arī skaistumam, labsajūtai un ādas labklājībai! Pieteikt vizīti iespējams zvanot +371 28699111 vai rakstot info@dermatologs.com.

Vairāk par šo tēmu:

Maigas rūpes par jaunu ādu

Kā jauniešiem rūpēties par savas ādas labsajūtu un izskatu, konsultē ģimenes ārste Inga Zemīte un uzņēmuma Carlen Hair Collection vadītāja Jolanta Reihmane. Visgludākā, maigākā āda

Lasīt »