šī ir slīdošā teksta rinda ar linku vai jebko citu

Dažas idejas, kā un kur atpūsties atvaļinājuma laikā

Igors Pļava

Ja atvaļinājumu ir izdevies ieplānot vasarā, tad noteikti ir jāizbauda tās priekšrocības, ko šī sezona sniedz. Ja vēl neesat izdomājuši, ko darīsiet atvaļinājuma laikā, tad te būs dažas idejas un padomi, kas var noderēt. Tās apkopojis dāvanu serviss “Lieliska Dāvana”, kas piedāvā vairāk nekā 1000 dažādas dāvanu kartes atpūtai, aizraujošiem piedzīvojumiem un sevis vai citu palutināšanai.

Daži ieteikumi, kas jāievēro, ja tiešām gribat atvaļinājumā justies atpūtušies un gandarīti.

  • Plānojiet, nevis atstājiet notikumus pašplūsmā.
  • Laikus aprēķiniet atvaļinājuma budžetu un pie tā arī turieties, lai pēc tam nav ar bažām jāskatās maciņā un jāskaita dienas līdz algai.
  • Pavadiet atvaļinājumu ar tiem cilvēkiem, kurus tiešām gribat sev līdzās.

Idejas, kur un ko darīt atvaļinājuma laikā

Lai gan pasākumu un atpūtas vietu piedāvājums atvaļinājumu karstākajai sezonai ir tiešām plašs, reti kuram nebūs pazīstams apjukums un neziņa — ko tad īsti darīt atvaļinājumā, kur braukt vai tieši nebraukt?

Mūsu ieteikums ir vismaz daļu atvaļinājuma tiešām atpūsties — dot savam ķermenim un prātam atpūtu, iespēju aizbēgt no pienākumiem un darbiem.

  • Guli pludmalē, sauļojies, izbaudi SPA

Pārbaudītām vērtībām vienmēr var uzticēties. Viena no neatņemamām laba atvaļinājuma sastāvdaļām ir laiska atpūta pie ūdens. Jūrmalas vai kāda cita pludmale ir iecienīta atpūtas vieta atvaļinājumam. Tie, kuri atvaļinājumam gatavojas laikus, paspēj par pieņemamu maksu noīrēt kādu namiņu jūras tuvumā, ja ir vēlme tur pavadīt vairākas dienas vai pat nedēļas.

Laba alternatīva var būt arī atpūta Jūrmala SPA, kas piedāvā komfortu, dažādus SPA pakalpojumus, kā arī jūra ir rokas stiepiena attālumā. Ja gribat kādu iepriecināt ar tiešām patīkamu atpūtu atvaļinājumā, tad Hotel Jūrmala SPA dāvanu karte būt piemērota izvēle. Dāvanu servisā “Lieliska Dāvana” Hotel Jūrmala SPA dāvanu karte iegādājama par dažādām cenām — no 20 līdz pat 150 eiro, piedāvājot visdažākos atpūtas pakalpojumus.

  • Dodies ceļojumā uz ārzemēm

Daudziem atvaļinājums saistās tieši ar ceļošanu ārpus Latvijas, jo ikdienā tādus braucienus ne vienmēr var ieplānot — tam vajadzīgs vairāk laika un arī rūpīga finanšu plānošana. Ja arī jums īsts atvaļinājums ir tas, kurā varat izbaudīt kādu citu valsti un kultūru, tad šāds atvaļinājums tiešām ir jāplāno laicīgi. Lidmašīnas biļetes, viesnīcu rezervācijas un citas lietas — visizdevīgāk to darīt jau pāris mēnešus pirms atvaļinājuma sākuma. Valstis, ko tūrisma nozares speciālisti iesaka apmeklēt 2018. gadā — Dienvidāfrika, Ķīna, Maurīcija, Gruzija, Malta, Jaunzēlande, Portugāle, Čīle.

  • Iepazīsti Latvijas laukus un novadus

Ja atvaļinājuma budžets neļauj īstenot sapni par ārzemju ceļojumu, tad vienmēr ir iespēja iepazīt un apceļot Latviju. Būsiet pārsteigti, cik mums pašiem ir daudz skaistu vietu, ciematu, novadu, laipnu cilvēku, unikālu dabas objektu un kultūras pieminekļu. Nebaidieties iziet ārpus ierastajiem tūrisma maršrutiem un iegriezties mazāk zināmās vietās, apciemot kārtīgus Latvijas laukus, izbaudīt tās dabas bagātības, ko sniedz mūsu vasara.

Vairāk par šo tēmu: