šī ir slīdošā teksta rinda ar linku vai jebko citu

5 bagātākie pokera spēlētāji Pasaulē

Igors Pļava

Pokers ir prasmju spēle, un tas ietver apzinātu risku uzņemšanas mākslu. Šajā spēlē ne tikai ir vajadzīga veiksme, bet arī māka to spēlēt. Vairāk nekā 100 miljonu cilvēku spēlē pokeru tiešsaistē, taču tiek runāts, ka tikai 10% spēlētāju tikai iegūšt laimestus. Protams, ir arī tādi cilvēki, kas tiešām izceļas ar augstām likmēm un iegūst lielus naudas uzkrājumus. Šeit, aplūkosim 5 bagātākos pokera spēlētājus Pasaulē. 

  1. Doils Brunsons

Doils Brunsons ir laimīgs cilvēks, kas varēja aiziet pensijā ar 75 miljoniem dolāriem, kas tika iegūts, spēlējot pokeru. Viņš ir viens no ievērojamākajiem pokera slavas zāles dalībniekiem. Doils Brunsons ieguva desmit Pasaules pokera sērijas rokassprādzes. Viņš arī bija pirmais pokera spēlētājs, kas ieguva titulu Pasaules pokera sērijas galvenajā turnīrā un arī Pasaules pokera tūrē. Pokers nebija Doila Brunsona pirmā izvēle. Sākumā viņš vēlējās būt profesionāls basketbolists. Doila Brunsona karjera basketbolā būtu izdevusies, ja nebūtu ceļgaļa trauma. Tās traumas dēļ Doils Brunsons sāka spēlēt pokeru, lai varētu apmaksāt savus izdevumus. 

  1. Kriss Fergusons

Krisa Fergusona bagātība ir 80 miljonu dolāri. Viņš ir uzvarējis sešos Pasaules pokera sērijās, tajā skaitā bija viens galvenais turnīrs. Varētu teikt, ka viņš ļoti labi spēlē pokeru, bet Krisa Fergusona reputācija nav tā labākā. Viņu apsūdzēja par dalību vienā pokera shēmā, kur daudziem spēlētājiem tika izkrāpti vairāk nekā 400 miljonu dolāru. Bet tas nemainīja viņa bagātību. Kriss Fergusons sāka spēlēt pokeru, kad viņam bija desmit gadu. Savas prasmes pilnveidoja koledžā, kur spēlēja IRC pokeru. 

  1. Sems Farha

Semam Farham ir 100 miljonu dolāru liela bagātība. Daudzi pokera spēlmaņi un citi cilvēki varētu atcerēties Semu Farhu, kad viņš 2003.gada galvenajā turnīrā zaudēja savam pretiniekam, tikai tāpēc, ka pretinieks parādīja labāko blefu. Neskaitot šo neaizmirstamo spēli, Sema Farha talanti ļāva viņam kļūt par pašveidotu miljonāru, kuram ir trīs Pasaules pokera sērijas rokassprādzes. Sema Farha lielākais laimests ir bijis gandrīz 500 tūkstoši dolāru. Sems Farha ir vairāk pazīstams par savu augsto likmju dēļ. 

  1. Fils Aivijs

Fils Aivijs ir vērts vairāk nekā 100 miljonu dolāru, precīzu skaitu nevar noteikt. Fils Aivijs tiek plaši uzskatīts par visu laiku labāko pokera spēlētāju, jo viņam ir desmit Pasaules pokera sērijas rokassprādzes. Fils Aivijs arī ir viens no jaunākajiem Pokera slavas zāles dalībniekiem. Viņš ir piedalījies deviņos Pasaules pokera tūres finālos un ir turnīrā ieguvis vienu titulu. Fils Aivijs savas pokera prasmes sāka pilnveidot, sacenšoties ar saviem kolēģiem telemārketinga aģentūrā. Kopš tā laika daudz kas ir mainījies. Tā kā ir pieejami tiešraides turnīri pokerā, ir vieglāk no mājām spēlēt to. Var aplūkot https://www.onlinecasino.lv/ kādi turnīri ir pieejami. Tagad Fila Aivija tiešraides turnīru laimesti ir milzīgi, jo tiešsaistes ieņēmumi ir aptuveni 20 miljonu dolāru. 

  1. Dens Bilzerians

Dens Bilzerians pašlaik ir bagātākais pokera spēlētājs pasaulē – 200 miljonu dolāru. Viņš nekad nav uzvarējis galvenajā čempionātā, bet viņš ir atzinis to, ka lielāko daļu savas bagātības ir nopelnījis, spēlējot augstu likmju pokeru pret vāju konkurenci. Dens Bilzerians tiek uzskatīts par vienu no strīdīgākajiem pokera spēlētājiem. Viņš ir izteicis daudzus apgalvojumus, kas varētu būt nepatiesi, bet viņa 200 miljonu dolāru tīrā vērtība rāda, ka ne visi apgalvojumi ir nepatiesi. 

Vairāk par šo tēmu:

Ēdiet prātīgi

Kad neesat vienisprātis ar savu spoguļattēlu un svaru bultiņas rādījumu, laiks pieņemt nopietnu lēmumu. Būt vai nebūt pareizai ēšanai. Nepārdomātas diētas sekas ir muskuļu, nevis

Lasīt »