Eliksīrs – Ceļš uz dabas dotu veselību

Igors Pļava

Nekas nav svarīgāks par veselības profilaksi!

Laikā, kad ikdiena ir pilna stresa, nekvalitatīvas pārtikas, vides piesārņojuma  un citiem faktoriem, kas ietekmē mūsu veselību, rūpes par veselības profilaksi kļūst par galveno prioritāti. Ir pienācis laiks atzīt, ka veselības uzlabošana ir svarīga ne tikai tad, kad jau sākusies saslimšanas, zaudējam enerģiju un miegu, sajūtam, ka dzīves sāk zaudēt spilgtumu un kvalitāti. Tieši tāpēc tika radīti Eliksīri – daudzpusīgs, efektīvs un garšīgs produkts, kas spēj sniegt būtisku palīdzību gan profilaktiski, gan atveseļošanās procesā.

Senās Zināšanas tiek apvienotas mūsdienīgā Eliksīrā

Eliksīriem ir sena vēsture un tie ir pazīstami kā dabiski līdzekļi veselības uzlabošanai. To sastāvā ietilpst augi, augļi, saknes un lapas, un to lietošanas mērķi var būt ļoti dažādi – gan imūnsistēmas stiprināšanai, gan stresa mazināšanai, gan miega uzlabošanai un asinsvadu nostiprināšanai, gan arī vīrišķā spēka atmodināšanai.

Viena no lieliskākajām šo produktu priekšrocībām ir tā, ka tie ir pilnīgi dabiski, un nerada nepatīkamas  blakusparādības, augi ir rūpīgi atlasīti tā, lai kopā tie veido lielisku saderību un sniegtu maksimālu efektu. Eliksīri veicina veselīgu dzīvesveidu, nodrošinot  organismu ar augu izcelsmes vitamīniem, minerālvielām un antioksidantiem.

Eliksīrs – Ceļš uz dabas dotu veselību

Svarīgi atzīmēt, ka Eliksīri nav brīnumlīdzekļi un neaizstāj medicīnisko ārstēšanu gadījumies, kad slimība ir jau ielaista un veselības nostiprināšanai profilaktiski pasākumi vairs nav pietiekami efekltīvi. Tomēr, lietojot Eliksīru regulāri, jūs varat:

  • Uzlabot Veselību

Eliksīrs palīdz nostiprināt jūsu kopējo veselības stāvokli, dodot jums nepieciešamos un organismā bieži iztrūkstošos vitamīnus un vērtīgās uzturvielas.

  • Nostiprināt Imunitāti

Eliksīrs Jums palīdzēs ne tikai nosargāt un nostiprināt imunitāti, bet arī palīdzēs aktivizēt procesus organismā, kas neļaus  kļūt Jūsu dabiskajai imunitātei pasīvai. Tādejādi Jums ir iespēja pasargāt savu imūnsistēmu no dažādām ārējiem kairinātājiem, ka veicina dažāda veida saslimšanas. Dabīgais sastāvs veicina Jūsu imunitātes vēlmi pašai cīnīties ar nevēlamiem negatīvajiem faktoriem.

  • Veicināt noturību pret stresu

Eliksīra dabiskie komponenti palīdz mazināt stresa ietekmi uz veselību. Pierādīts, ka stress ir viens no galvenajiem faktoriem, kas veicina daudzu , pat ļoti nopietnu slimību pirmssākumus. Ja laikus nenovērst stresa ietekmi uz organismu, vēlāk, nereti, bez medicīniskas iejaukšanās var būt neiespējami atgūt veselību!

  • Dabā ir spēks!

Eliksīrs satur tikai dabīgo arstniecības augu ekstraktus – tas ir lielisks, veselībai, dabai un apkārtējai videi draudzīgs veids, kā nodrošināt savam organismam nepieciešamās un iztrūkstošās vielas.

Eliksīrs ir lielisks risinājums ikkatram, kurš vēlas rūpēties par savu veselību izmantojot dabiskus produktus.

Pienācis laiks noteikt savu veselību par svarīgāko prioritāti! 

ELEKSĪRS IKDIENAI

Veselības profilaksei. Augu kombinācija, kas kas veicina imunitātes aktivizēšanu un nostiprināšanu.

ELEKSĪRS IMUNITĀTEI

Ārstniecības augi nokomplektēti tā, lai tos lietojot gada lietainajā un aukstajā periodā, tie pasargātu organismu no saaukstēšanās un vīrusi saslimšanām.

ELEKSĪRS REDZEI

Mellene, žibulītis, samtene ir tikai maza daļa no šī eliksīra sastāva, kas radīts, lai palīdzēti atgūt komforta sajūtu acu zonā pēc intensīvas darba dienas lietojot datoru, viedtālruni, braucot pie stūres, kā arī mazinātu stresa radītu diskomfortu

ELEKSĪRS OPTIMISMAM

Stress, enerģijas zudums, pasīvs noskaņojums, atmiņas pasliktināšanās ir tikai neliels daudzums simptomu, ar ko cīnās eliksīrs optimismam. Enerģija, noturība pret stresu, atmiņas uzlabošanās, asinsvadu sieniņu nostiprināšana ir šī eliksīra tiešais uzdevums.

ELEKSĪRS SIEVIETEI

Asinsvadu sieniņu nostiprināšana, asins sastāva kvalitātes uzlabošana, miers, miega kvalitātes uzlabošana ir Sievietes eliksīra mērķis. Šis eliksīrs ir lieliski piemēros arī cilvēkiem, kuri ikdienā lieto medikamentus, vai ir lietojuši antibiotiku, pretsāpju medikamentu terapiju.

ELEKSĪRS VĪRIEŠA SPĒKAM

Testosterona līmeņa paaugstināšana, libido atmodināšana, dzimumspēka nostiprināšana, prostatas veselības profilakse  – eliskīra tiešais pienākums nodrošināt faktoru kvalitatīvu darbību.

Uzturiet veselību, stipriniet imunitāti un dzīvojiet laimīgu un pilnvērtīgu dzīvi ar Eliksīru!

SIA “Giline for life” https://www.giline.net/  + 371 29544307 konfelade@inbox.lv 

Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Vairāk par šo tēmu:

Ko Bites Dod Cilvēkam

Bites ir saimēs dzīvojoši kukaiņi, kuru daudzveidīgā produkcija izmantojama cilvēka uzturam un veselības stiprināšanai. Visi biškopības produkti ir dabīgi un augstvērtīgi. Biškopības produkti ir ar

Lasīt »