Kā izvēlēties labāko kafijas automātu?

Igors Pļava

Ir dažādi veidi, kā pagatavot kafiju, un katrs var izvēlēties savām vēlmēm atbilstošāko – apliet maltu kafiju krūzē, izmantot kādu no speciālajiem brūvrīkiem vai iegādāties kafijas automātu, kas ļauj baudīt izcilu dzērienu mājas apstākļos. Ja dodat priekšroku trešajam variantam, un ir pienācis laiks iegādāties kafijas automātu, lasiet raksta turpinājumu un uzziniet vairāk par to, kam tieši pievērst uzmanību, lai izdarītu veiksmīgāko izvēli.

Dzēriena veids

Pirmkārt ir jāizvērtē tas, kāda veida kafija tiek baudīta visbiežāk. Piemēram, ja pārsvarā dzerat melnu kafiju, pietiks ar vienkāršāku kafijas automātu, kas arī attiecīgi izmaksās lētāk.

Kafijas automāti, kuros ir iebūvētas piena sistēmas krēmīgas Latte vai Kapučīno pagatavošanai, izmaksā vairāk, turklāt tās arī prasa biežāku un sarežģītāku kopšanu.

Noslodze

Nākamais svarīgais jautājums ir paredzamā noslodze. Ja vienas dienas laikā tiek pagatavots līdz 5 tasītēm, laba iespēja ir ērtais kafijas kapsulu automāts, savukārt, ja ierīci paredzēts darbināt vairāk un biežāk, lieliska investīcija ir kāds no kafijas pupiņu aparātiem.

Izmaksas

Kas attiecas uz sākotnējo investīciju, kafijas kapsulu automāti vairumā gadījumu maksā mazāk. Tomēr, lemjot par kafijas automāta iegādi, ir jāņem vērā ne tikai tā cena, bet arī kafijas pagatavošanas un automāta uzturēšanas izmaksas.

Piemēram, jau pieminētais kapsulu kafijas automāts ir vienkārši lietojams un tīrāms, taču jārēķinās ar to, ka kafijas kapsulas izmaksā diezgan dārgi. Ja ir paredzēts liels kafijas patēriņš, izdevīgāk var būt iegādāties ierīci, kas dzēriena pagatavošanai izmanto kafijas pupiņas vai jau samaltu kafiju.

Uzticami kafijas automāti visām gaumēm – Kafo.lv

Ja meklējat labu kafijas automātu, ieskatieties Kafo piedāvājumā, kur ir pieejami dažādi risinājumi visām gaumēm – sākot ar ierīcēm, kas ļaus izbaudīt gardu kafiju mājas apstākļos vai birojā, beidzot ar profesionālām vajadzībām paredzētiem modeļiem.

Mājai paredzētie kafijas automāti izceļas ar kompaktu izmēru, elegantu dizainu un ērtu apkopi, savukārt lietošanai birojā ir jāizvēlas jaudīgāks aparāts, ar ko būtu iespējams ērti pagatavot lielāku daudzumu kafijas.

Labākie kafijas automāti no uzticamiem zīmoliem, kā arī viss cits izcilas kafijas pagatavošanai Jūs gaida Kafo www.kafo.lv.

Vairāk par šo tēmu:

Par iespējamu konkurenci aptieku tirgū

Zāļu un aptiekas produktu patērētāju asociācija (turpmāk tekstā ZAPPA) pilnībā atbalsta veselības ministra Hosama Abu Meri virzīto reformu zāļu cenu mazināšanā.Uzskatām, ka ilgstoši aptieku ķēdes,

Lasīt »

Cik ilgi jānēsā kompresijas zeķes?

Pakāpeniski pagātnē paliek iesīkstējušais stereotips, ka kompresijas zeķes ir domātas vienīgi vēnu varikozes ārstēšanai. Mūsdienās kompresijas zeķes iegādājas grūtnieces, biroju darbinieki, frizieri, pavāri, sportisti, ceļotāji

Lasīt »