šī ir slīdošā teksta rinda ar linku vai jebko citu

Kā sekot līdzi savām ikdienas aktivitātēm?

Igors Pļava

Aktīva ikdiena un regulāra kustība ir viens no svarīgākajiem faktoriem, lai ne tikai rūpētos par savu veselību, bet arī uzlabotu pašsajūtu. Nereti cilvēki pat neapzinās, cik maz kustības viņu ikdienā patiesībā ir. Par laimi, mūsdienās ir pieejami dažādi rīki, kas sniedz iespēju ērti sekot līdzi savām ikdienas aktivitātēm, uzskaitīt paveikto un motivēt sevi darīt vairāk. Kādi tie ir? To lasiet tālāk rakstā.

Viedpulksteņi – dažādu mērījumu monitorings

Viedpulksteņi ir lielisks rīks, kas sniedz iespēju ne tikai saņemt ziņas un zvanus brīžos, kad tālrunis neatrodas pa rokai, bet arī sekot līdzi savām ikdienas aktivitātēm. Mūsdienās pieejami dažādi viedpulksteņu modeļi, kas ar savu plašo funkciju klāstu, sniedz iespēju viegli sekot līdzi dažādiem veselības un aktivitātes mērījumiem, rūpējoties par lietotāja aktīvu dzīvesveidu.

Sekot līdzi dažādiem aktivitātes mērījumiem – tā ir viena no viedpulksteņu galvenajām priekšrocībām. Tās sniedz iespēju skaitīt aktīvi kustoties pavadīto laiku, kā arī veikto distanci, kā iešanas un skriešanas, tā arī riteņbraukšanas un arī peldēšanas laikā. Protams, šie ir tikai biežākie mērījumi, ko nodrošina viedpulksteņi. Funkcijas atkarīgas no izvēlētās ierīces modeļa. Tāpat ierīces ir aprīkotas ar dažādiem sensoriem, kas ļauj piefiksēt dažādus veselības mērījumus, piemēram, sirdsdarbības ritmu, kā arī pat miega kvalitāti.

Turklāt daudzas ierīces sniedz iespēju ne tikai mērīt ikdienas aktivitātes, bet arī saņemt atgādinājumus, kad beidzot laiks izkustēties.

Viedtālrunis – rīks, kas noder ne tikai saziņai un izklaidei

Tāpat ērti sekot līdzi savām ikdienas aktivitātēm iespējams viedtālrunī. Mūsdienās telefonos iespējams instalēt dažādas aplikācijas, kas sniedz iespēju sekot līdzi savām fiziskajām aktivitātēm. Lielākajā daļā viedtālruņu jau uzreiz ir pieejams soļu skaitītājs, kas sniedz iespēju sekot līdzi dienā noietajam soļu skaitam.

Kur iegādāties kvalitātīvas ierīces ikdienas aktivitāšu izsekošanai?

Kvalitatīvi un uzticami viedpulksteņi, kā arī viedtālruņi ir atrodami “GPS Pro” produktu klāstā. Tur pieejamas ierīces ar dažādu funkciju klāstu. Turklāt atrodami modeļi dažādās cenu, dizaina un funkciju klāstā variācijās, tāpēc ikvienam ir iespēja iegādāties savām vēlmēm un vajadzībām piemērotāko ierīci.

Uzzināt vairāk par ierīcēm, kas sniegs iespēju ērti sekot līdzi ikdienas aktivitātēm, varat mājaslapā gpspro.lv.

Vairāk par šo tēmu:

Ēdiet prātīgi

Kad neesat vienisprātis ar savu spoguļattēlu un svaru bultiņas rādījumu, laiks pieņemt nopietnu lēmumu. Būt vai nebūt pareizai ēšanai. Nepārdomātas diētas sekas ir muskuļu, nevis

Lasīt »