Noderīgi padomi dārza mēbeļu izvēlē

Igors Pļava

Iekārtojot dārzu, jāpadomā arī par atpūtas zonu. Mūsdienās dārza mēbeles ir pieejamas plašā izvēlē, ļaujot ikvienam izvēlēties savām vajadzībām un gaumei atbilstošāko risinājumu. Taču, lai izvēlētās mēbeles kalpotu ilgi un labi, ir svarīgi ņemt vērā ne tikai to krāsu un stilu, bet arī citas būtiskas nianses.

Mēbeļu materiāls

Viens no svarīgākajiem kritērijiem ir mēbeļu materiāls. Iespējas ir dažādas – piemēram,  plastmasa, koks, metāls.

  • Plastmasas mēbeles ir viegli pārvietojamas un kopjamas, pieejamas dažādās krāsās un dizainos. Tām ir salīdzinoši zema cena, tomēr ir jāņem vērā tas, ka plastmasas mēbeles ātri apbružājas, līdz ar to zaudē savu estētisko pievilcību;
  • Koka mēbeles lieliski iederas dažādās vidēs un ir izturīgas. Taču tās cenas ziņā ir dārgākas, turklāt tām ir nepieciešama rūpīgāka apkope, jo laikapstākļu ietekmē koka mēbeles var deformēties;
  • No dzelzs izgatavotas dārza mēbeles ir izturīgas un elegantas. Tomēr tām ir salīdzinoši augsta cena, un saulē materiāls ļoti sakarst.

Pārdošanā vēl ir arī citu materiālu dārza mēbeles VidaXL – ieskatieties tirdzniecības vietu plašajā piedāvājumā, lai izvēlētos savām vajadzībām piemērotāko risinājumu!

Mēbeļu izmērs un stils

Izvēloties mēbeles, jāņem vērā arī atpūtas zonas platība. Piemēram, nelielai terasei nebūs piemērotas masīvas mēbeles, savukārt, ja vieta atļauj, varat dot priekšroku lieliem, ērtiem dārza dīvāniem un citām mēbelēm.

Otrs būtiskais faktors ir mēbeļu stils – tam jāsaskan ar vidi, kur tās tiks izvietotas. Piemēram, mūsdienīgas vasarnīcas teritorijā labi iederēsies plastmasas mēbeles, lauku sētā – koka izstrādājumi, savukārt krāšņā dārzā labi izskatīsies izsmalcinātas dzelzs mēbeles.

VidaXL – viss Jūsu dārzam un mājoklim

Vai pienācis laiks padomāt par dārza vai terases iekārtošanu? Dārza mēbeles VidaXL interneta veikalā pieejamas patiešām plašā klāstā. Jums tikai atliks apskatīt piedāvājumu un izvēlēties piemērotāko risinājumu!

Bet tas vēl nav viss – tāpat interneta veikalā www.vidaxl.lv nopērkamas gultas un gultu rāmji, kā arī citas kvalitatīvas mēbeles mājas iekštelpu iekārtošanai. Tāpat šajā vietnē atradīsiet būvmateriālus un daudz citu noderīgu lietu, lai radītu skaistu un pārdomātu vidi.

Vairāk par šo tēmu:

Par iespējamu konkurenci aptieku tirgū

Zāļu un aptiekas produktu patērētāju asociācija (turpmāk tekstā ZAPPA) pilnībā atbalsta veselības ministra Hosama Abu Meri virzīto reformu zāļu cenu mazināšanā.Uzskatām, ka ilgstoši aptieku ķēdes,

Lasīt »

Cik ilgi jānēsā kompresijas zeķes?

Pakāpeniski pagātnē paliek iesīkstējušais stereotips, ka kompresijas zeķes ir domātas vienīgi vēnu varikozes ārstēšanai. Mūsdienās kompresijas zeķes iegādājas grūtnieces, biroju darbinieki, frizieri, pavāri, sportisti, ceļotāji

Lasīt »