šī ir slīdošā teksta rinda ar linku vai jebko citu

Četras modīgas lietas, ko iekļaut savā labsajūtas rutīnā

Igors Pļava

Jauns gads ir strauji iesācies un tam līdzi nāk arī interesanti jaunumi visdažādākajās jomās. Līdzīgi kā interneta kredītu salīdzinājums 2018. gadā ir sasniedzis daudz lielāku patērētāju skaitu, arī veselības jomā ik pa laikam jaunas tendences piesaista jaunus interesentus, kuri labprāt seko līdzi aktualitātēm personīgās labsajūtas jomā. Tāpēc esam apkopojuši sarakstu ar četrām šajā gadā pašām modīgākajām lietām, ko iekļaut jūsu veselības un labsajūtas rutīnā.

1. Rūpes par sevi ir kļuvusi par nepieciešamību, ne vairs kaprīzi

 

Darbā un citos pienākumos aizņemti cilvēki arvien vairāk saprot, ka laiks sev vairs nav nekāda greznība, bet gan absolūta nepieciešamība. Un 2018. gadā arvien vairāk cilvēku apzināti iekļauj šādu laiku savos aizņemtajos kalendāros, lai viņi varētu uzkrāt jaunu enerģiju un spētu vēl labāk kalpot savai ģimenei, darba devējam un pasaulei kopumā. Rūpes par sevi nozīmē veselīgus ikdienas rituālus, kas palīdz uzturēt jūsu ķermeni un prātu enerģijas pilnus, bet tanī pašā laikā – relaksētus. Piemēram – doties gulēt vienā un tajā pašā laikā katru nakti un ēst veselīgus, dabīgus produktus.

 

 2. Fitnesa studijas ienākšana jūsu mājās

Cilvēki arvien vairāk un vairāk apzinās, ka maksāt par sporta abonementu un personīgo treneri ir kā zemē nomesta nauda, ja tiešsaistē ir pieejami neskaitāmi veidi, kā panākt tieši tādus pašus rezultātus – tikai mājas apstākļos. Lielie fitnesa uzņēmumi šo tendenci ir pamanījuši un sāk izstrādāt arvien vairāk programmas un aplikācijas, kuras par nelielām iemaksām var iegādāties ikviens fitnesa entuziasts, lai uzsāktu treniņus savā viesistabā. Ar šādu programmu un aplikāciju palīdzību jūs maksājat tikai par profesionālu padomu, ne telpu nomu abonementa gadījumā.

 3. Ceļojumi, atpūta un izklaide ar iespēju “atslēgties” no modernās pasaules

Lai cik ļoti tehnoloģijas arī neatvieglotu mūsu dzīvi, tās tikpat ļoti to arī pārsātina un nogurdina. Cilvēki jūtas vientuļāki, piedzīvo vairāk stresa un ir satrauktāki nekā jebkad agrāk. Patiesībā tehnoloģijas, kas domātas, lai mūs savienotu savā starpā un vienkāršotu mūsu dzīvi, izraisa pretēju reakciju, ja tiek pārmērīgi izmantotas. Tāpēc šogad un turpmāk arvien populārākas izklaides iespējas būs saistītas tieši ar iespēju atslēgties no visām ikdienas tehnoloģijām un aizmirst par WiFi pieslēgumu. Domubiedru klubiņi, kuru tikšanās laikā telefoni jāatstāj mājās, kafejnīcas un restorāni ar mērķtiecīgi atslēgtu WiFi pieeju (un pat bez mobilā tīkla pārklājuma), vietas, kas palīdz mums atslēgt mūsu tālruņus un viedierīces tikai vairosies. Viesu nami un viesnīcas drīz sāks lepoties tieši ar to, ka tām nav pieejams WiFi pieslēgums un to moto būs atslēgties, lai uzlādētos. Aizmirstiet par darba e-pastiem šādā atpūtas vietā! Labsajūta, ko nodrošina aizbēgšana no digitālās vides un tās uzliktā sloga mūsdienu cilvēkam.

4. Ādas kopšanas produkti, kas aizsargā no tehnoloģiju pasaules piesārņojuma

Nav nekāds noslēpums, ka katru dienu jūsu āda cīnās ar apkārtējās vides radītajām sekām. UV starojums, piesārņojums, zili baltā gaisma no klēpjdatoriem nodara jūsu ādai lielu kaitējumu, tāpēc modernākais jaunums ādas kopšanas līdzekļu vidū ir tādi produkti, kas radīti tieši cīņai ar tehnoloģiju pasaules piesārņojuma radītajām sekām, veidojot barjeras funkciju starp ādu un apkārtējo vidi, lai uzturētu veselīgu, mitrinātu ādu. 

Ja esat nolēmuši iekļaut kādu no augstākminētajām lietām arī savā labsajūtas rutīnā, tad papildus noteikti ir vērts apmeklēt arī compeuro.lv tiešsaistes vietnes blogu sadaļu, lai uzzinātu jaunākās tendences personīgo finanšu veselības uzturēšanā un uzlabošanā.

 

Vairāk par šo tēmu:

Ēdiet prātīgi

Kad neesat vienisprātis ar savu spoguļattēlu un svaru bultiņas rādījumu, laiks pieņemt nopietnu lēmumu. Būt vai nebūt pareizai ēšanai. Nepārdomātas diētas sekas ir muskuļu, nevis

Lasīt »