9 ieteikumi kā pareizi uzklāt grimu, lai tas padara Jūs jaunāku

Linda Gabrāne

Agrāk vai vēlāk uz ādas parādās tādas novecošanās pazīmes kā nokārušies plakstiņi, grumbas un rievas. Liels tonālā krēma pamata slānis un bezgaumīgu toņu izmantošana nav labākais risinājums. Tas radīs nepieklājīgu izskatu un maskas efektu.

Dāmām, kuras ir vecākas par 40 gadiem, vislabāk būtu atteikties no pārāk gaišām un kliedzošām nokrāsām. Galvenais mērķis, uzklājot grimu, ir noslēpt nepilnības un sasniegt elegantu, harmonisku izskatu. Šim nolūkam tiek izmantotas dažādas metodes, ar kuru palīdzību ir iespējams padarīt izskatu daudz jaunāku. Lai sasniegtu pareizo efektu, ir svarīgi izpētīt visas nianses.

Kosmētikas produktu pareiza pielietošana

Raksta turpinājumā mēs detalizēti aprakstīsim kā pareizi lietot vispopulārākos kosmētikas produktus, lai sasniegtu efektīvu rezultātu.

Bāze

Ādas sagatavošanai jāpievērš rūpīga uzmanība, lai āda izskatās gluda un matēta. Pareiza sejas tīrīšana un sagatavošana ir nepieciešama, lai toni varētu uzklāt viendabīgi. Āda šajā vecumā katru dienu ir jāattīra ar maigiem līdzekļiem, piemēram, putām vai žēleju ar liftinga efektu. Pēc tīrīšanas āda jānotīra ar toniku, kas satur vitamīnu kompleksu. Tad seja tiek mitrināta, bet nedrīkst aizmirst par kaklu un ausīm. Tiek izmantots krēms ar koenzīmu Q-10, hidrolizētu kolagēnu, hialuronskābi un citiem komponentiem, kas papildina mitruma rezerves, lai palielinātu dermas elastību un izturību.

Sūkļi

Nekādā gadījumā nedrīkst uzklāt tonālā krēma bāzi ar pirkstiem. Šāda metode neļaus sasniegt vienmērīgu produkta sadalījumu kā arī tiks iztērēts lielāks krēma daudzums. Rezultātā izveidojas nevienmērīgs tonis un bieži vien maskas efekts. Ja novecošanās pazīmes jau ir redzamas ar neapbruņotu aci, tad tonālais krēms jāliek tikai ar sūkli. Sūklim jābūt pilnīgi tīram, jo ​​pretējā gadījumā tajā uzkrājas baktērijas, kas var novest pie pumpām un dažādām dermatoloģiskām slimībām.

Izgaismotājs

Ar to tiek koriģēta plakstiņu zona. Nedaudz uzklājam uz uzacs kaula. Tāpat arī nedrīkst aizmirst par zonu virs lūpām. Izceļam vaigu kaulus virzienā no deniņiem uz lūpu kaktiņiem, un pēc tam tas tiek izpludināts.

Pūderis


Šis kosmētikas līdzeklis tiek galā ar krāsas korekciju ļoti labi. Tomēr, parādoties ar vecumu saistītām izmaiņām, pūdera lietošanai vajadzētu būt minimālai. Blīvā tekstūra padarīs grumbas vēl izteiktākas, jo produkts ātri aizsprosto poras. Labākais risinājums būtu birstošais vai bumbiņu formā. Uzklājiet to uz sejas tikai ar lielu pūkainu otu.

Vaigu sārtums

Šādam piederumam obligāti jābūt katras sievietes kosmētikas somiņā. Sārtums spēj piešķirt sejai svaigumu, ja tas tiek lietots prasmīgi. Piemērs ir tumša toņa uzlikšana vaigu kauliem. Tā rezultātā apaļu seju var vizuāli pagarināt, piešķirot tai ovālu formu, ko stilisti uzskata par standartu.

Kontūrzīmulis

Pēc četrdesmit gadu vecuma vēlams no arsenāla izņemt šķidro acu zīmuli un zīmuli melno acu kontūram. To lietošana tikai uzsvērs noguruma pazīmes, miega trūkumu, sarkanas acis un grumbiņas ap plakstiņiem. Priekšroka jādod par labu mazāk spilgtām nokrāsām – brūnai vai pelēkai. Viņi piešķirs izskatam izteiksmīgumu.

Ēnas

Pretnovecošanās grima tehnikā nevajadzētu izmantot tumšas ēnas nokrāsas. Tajos ietilpst ceriņu, melnā un safīra tumšie toņi. Viņi nepiešķirs sejai jaunību un nepadarīs acis izteiksmīgākas. Tā vietā uzmanība tiks koncentrēta uz pietūkumu, tumšiem lokiem un miega trūkuma pazīmēm. Šādas krāsas vizuāli samazina acu izmēru, it īpaši sarežģītas lietošanas gadījumā ar melnu zīmuli. Priekšroka dodama piesātinātiem pelēkas, zilas un brūnas nokrāsas ēnām.

Skropstu tuša

Uzklāšanai pietiek ar vienu kārtu. Pārāk biezas kārtas skropstas padarīs seju vizuāli vecāku.

Lūpu krāsa

Pieaugušā vecumā labāk ir koncentrēties uz vieglas, miesas nokrāsas lūpu krāsām. Tās padarīs lūpas apjomīgākas un maskēs grumbiņas. Tumšai paletei būs pretējs efekts. Nelietojiet kosmētikā matētas tekstūras, jo tās aizsprosto plaisas. Labākais variants ir mitrinošs produkts. Pirms tā uzklāšanas ir vērts apvilkt lūpas gar kontūru ar zīmuli, kura krāsa ir vislīdzīgākā lūpu krāsas tonim.

Ikviena sieviete ikdienā vēlas izskatīties skaista, pārliecināta un jauna. Mēs ceram, ka Jūs ņemsiet vērā un sekosiet šiem ieteikumiem ikdienā!

Rakstā tika iekļauta informācija no sekojošiem avotiem:

Vairāk par šo tēmu: