Esi gatava rudenim!

Igors Pļava

Vasaras atvaļinājumu karstais periods jau tuvojas beigām, taču tik daudz kas vēl jāpaspēj! Galvenais šajā ikdienas steigā neaizmirst par savu ārējo izskatu un veselību, jo gadalaiku maiņa atspoguļojas uz mūsu ārējo izskatu un ādas stāvokli.
Rudens periodam matus un ādu jāsagatavo īpaši rūpīgi. Līdz laikam, kad sāksies aukstie vēji, ir jāatjauno ādas aizsargbarjera, jānovērš ādas lobīšanās un sausums.

Intensa.Pro redakcija pastāstīs, kā sagaidīt vēso rudeni ar mirdzošu smaidu sejā.

koza-osenj-intensa.pro

Seja

Patlaban, kad gaisa temperatūra pastāvīgi pazeminās, ir īstais laiks atjaunot ādas vitalitāti un tas ir jādara pakāpeniski.
Visbiežāk āda pēc vasaras perioda ir kļuvusi sausāka un tai zudis nepieciešamais mitruma līmenis, tādēļ pirmais uzdevums – atgūt tās elastību un gludumu. To var izdarīt ar dažādu mitrinošo serumu palīdzību, kas palīdzēs atjaunot hidrolipīdo balansu ādas šūnās.
Salīdzinot ar krēmiem, serumi satur krietni lielāku daudzumu aktīvo vielu, turklāt tiem piemīt labāka spēja bioloģiski aktīvos komponentus novadīt ādā. Vērtīgās seruma sastāvdaļas palīdzēs ātri atjaunot un mitrināt ādu, izlīdzināt grumbas un nodrošināt liftinga efektu.
Ieteicams izvēlēties serumu, kura sastāvā ir E vitamīns, kas stimulē atjaunošanās procesus ādā un palīdz neitralizēt kaitīgos šūnu dalīšanās produktus. Svarīgs ir arī A vitamīns, kas paātrina epidermas atjaunošanās procesus un aktivizē kolagēna sintēzi, kā arī regulē tauku dziedzeru darbību. Vērtīgas ir arī augu eļļas, kas mitina ādu, hialuronskābe, kas palīdz uzturēt ādas normālu tonusu, turgoru un mitruma līmeni.

Ķermenis

Pēc vasaras perioda mēs cenšamies iespējami ilgāk saglabāt iedegumu un vienlaicīgi neitralizēt tā negatīvās sekas. Šim nolūkam kosmetologi iesaka iegādāties krēmus un mitrinošus losjonus ar pantenolu, šī sviestu un alveju. Tos uz ķermeņa jāuzklāj divas reizes dienā, īpašu uzmanību veltot pleciem un dekoltē zonai. Šādi līdzekļi lieliski iesūcas ādā, neatstājot uz apģērba traipus.

Raksta turpinājums portālā intensa.pro:
https://intensa.pro/raksts/vstrechaem-osen-vo-vseoruzhii/

Vairāk par šo tēmu:

Par iespējamu konkurenci aptieku tirgū

Zāļu un aptiekas produktu patērētāju asociācija (turpmāk tekstā ZAPPA) pilnībā atbalsta veselības ministra Hosama Abu Meri virzīto reformu zāļu cenu mazināšanā.Uzskatām, ka ilgstoši aptieku ķēdes,

Lasīt »

Cik ilgi jānēsā kompresijas zeķes?

Pakāpeniski pagātnē paliek iesīkstējušais stereotips, ka kompresijas zeķes ir domātas vienīgi vēnu varikozes ārstēšanai. Mūsdienās kompresijas zeķes iegādājas grūtnieces, biroju darbinieki, frizieri, pavāri, sportisti, ceļotāji

Lasīt »