Grūtniecība un skaistums. Skaistumkopšana 9 mēnešu garumā

Igors Pļava

Lielākajai daļai sieviešu skaistums ir viens no galvenajiem faktoriem savā pašpārliecībā. Nagiem, matiem, ādai jābūt koptiem, un šeit skaistā dzimuma pārstāvēm talkā nāks dažādu kosmetoloģijas jomu un estētiskās medicīnas speciālisti. Tomēr grūtniecības periodā daudzas sievietes izvairās no skaistumkopšanas salonu un kosmetoloģijas kabinetu apmeklējuma, baidoties kaitēt savam bērnam. Daudzas procedūras patiešām nav ieteicamas grūtniecēm un ar krūti barojošām māmiņām. Taču skaistumkopšanas saloni un klīnikas piedāvā visai plašu procedūru, kosmētikas līdzekļu spektru un rekomendācijas tieši grūtniecēm.

Galvenās problēmas

Lielākā daļa sieviešu grūtniecības laikā novērojušas, ka viņu ādas stāvoklis būtiski pasliktinās – parādās nieze, sausums, paaugstināts ādas jutīgums, izsitumi apkārt mutei un uz zoda, grumbiņas. Ādas stāvokļa izmaiņas ir saistītas ar hormonālā fona svārstībām un paaugstinātu alerģiju pret daudziem kosmētikas līdzekļiem un pārtikas produktiem. Tāpat grūtniecēm un ar krūti barojošām māmiņām mūžīgās problēmas sagādā strijas, ādas pigmentācija un kāju tūska.

Vai šo problēmu risināšanai ir vērts griezties pie kosmetologa?

Atbilde ir viennozīmīga: ir vērts. Grūtniecei sev jāizvēlas prasmīgs kosmetologs, iepriekš konsultējoties ar savu ginekologu. Kosmetoloģijas speciālistam jābūt attiecīgajai pieredzei, jo viņš uzņemas atbildību ne tikai par grūtnieces skaistuma saglabāšanu, bet arī par viņas nākamo bērnu.

Kosmetologam jāpievērš uzmanība ne tikai uz fizisko, bet arī emocionālo stāvokli, jo grūtniecības periodā sieviete ir pakļauta depresijai, garastāvokļa maiņai, dažādām bailēm un pat panikas lēkmēm. Šī iemesla dēļ ir svarīgi uzticēties speciālistam, kurš ne tikai ieteiks vajadzīgās procedūras un kosmētikas produktus, bet arī palīdzēs grūtniecei atslābināties un aizmirst par ikdienas rūpēm.

Tikai speciālists ar analīžu palīdzību var noteikt dažādu ādas problēmu patieso iemeslu. Grūtniecības laikā pašārstēšanās ir ļoti bīstama, jo nepareizi izvēlēta ārstēšana ne tikai nepalīdzēs uzlabot ādas stāvokli, bet var kaitēt arī bērnam.

Kādas procedūras grūtniecēm ir vissvarīgākās?

Ņemot vērā sievietes paaugstināto stresu un trauksmi bērna iznēsāšanas laikā, viena no svarīgākajām procedūrām ir relaksējošās procedūras, piemēram, dažādas masāžas vai ūdens procedūras. Diemžēl dažas no tām grūtniecēm nav ieteicamas, bet pieredzējis speciālists varēs ieteikt tieši tās procedūras, kuras grūtniecei palīdzēs un nekaitēs viņas veselībai.

Lasīt tālāk protālā intensa.pro :  https://intensa.pro/raksts/beremenna-i-prekrasna-ukhod-za-krasotoi-na-protiazhenii-9-mesiatsev/

Vairāk par šo tēmu:

Par iespējamu konkurenci aptieku tirgū

Zāļu un aptiekas produktu patērētāju asociācija (turpmāk tekstā ZAPPA) pilnībā atbalsta veselības ministra Hosama Abu Meri virzīto reformu zāļu cenu mazināšanā.Uzskatām, ka ilgstoši aptieku ķēdes,

Lasīt »

Cik ilgi jānēsā kompresijas zeķes?

Pakāpeniski pagātnē paliek iesīkstējušais stereotips, ka kompresijas zeķes ir domātas vienīgi vēnu varikozes ārstēšanai. Mūsdienās kompresijas zeķes iegādājas grūtnieces, biroju darbinieki, frizieri, pavāri, sportisti, ceļotāji

Lasīt »