Četri līdzekļi, kuri palīdzēs pārvarēt visaukstāko gadalaiku

Igors Pļava

Iestājoties aukstumam, mēs bieži sastopamies ar nepareizu sevis kopšanas problēmu. Temperatūras maiņa, sals, vējš, centrālapkures radīts sausais gaiss telpās, dienas gaismas un vitamīnu trūkums negatīvi ietekmē ādu un matus. Tieši tādēļ, pārejot uz ziemas apģērbu, nepieciešams izrevidēt arī savu kosmētikas maku. Pareizi izvēlēti līdzekļi bez problēmām un sekām palīdzēs pārvarēt bargo ziemu.

Līdzeklis Nr.1: lūpu balzams – palīdzēs cīnīties ar sausumu un iekaisumu

Ziemā, kad lūpas pastāvīgi tiek pakļautas zemajai temperatūrai, ultravioletajiem stariem un aukstajam vējam, tieši tādēļ lūpu balzams ir neaizvietojama lieta ikvienā kosmētikas makā.

Galvenā lūpu balzama sastāvdaļa ir mitrinošā un barojošā eļļa, vasks, kas uz lūpām veido aizsargplēvīti, retinols, vitamīns B5, kā arī ultravioletie filtri un ārstniecības augu ekstrakti, kas ādu pasargā no sausuma, kairinājuma un iekaisuma.

Speciālisti ziemas periodā iesaka dot priekšroku barojošiem, taukainiem līdzekļiem ar UV-filtriem.

Lūpu ādu nepieciešams kopt atkarībā no to stāvokļa. Ādu pietiekami sasmērēt ar balzamu 1 – 2 reizes dienā. Sausu lūpu ādas īpašniecēm ieteicams līdzekli uzklāt pirms gulētiešanas – tā līdzeklis labāk iesūksies un nodrošinās ārstējošu efektu. Tāpat balzamu var uzklāt uz lūpām pirms došanās uz ielas – tas ādu aizsargās no iespējamām problēmām.

Līdzeklis Nr.2: sejas krēms – aizsargā no sala

Galvenās ādas problēmas ziemā – tas ir ādas kairinājums, apsārtums un lobīšanās, tādēļ svarīgs uzdevums šajā periodā ir regulāra mitrināšana, barošana un aizsardzība no sala.

Tāpat kā jebkurā gadalaikā, sejas krēmu ziemā jāizvēlas atbilstoši ādas tipam. Piemēram, sievietēm ar taukainu sejas ādu vislabāk izvēlēties krēmu ar alvejas, citrona, salvijas ekstraktiem, jo tie lieliski regulē tauku dziedzeru aktivitāti. Kombinētas vai sausas lūpu ādas īpašniecēm ieteicams izmantot daudz taukainākus krēmus ar eļļu saturu. Tie labāk aizsargā ādu no vēja, aukstuma un sala, palīdzot lūpām saglabāt elastību un, protams, novērš nepatīkamo ādas lobīšanos.

Āda jāmitrina ar speciālu krēmu palīdzību, kas veidoti uz ūdens bāzes. Sejas ādu vislabāk barot ar barojošiem vitaminizētiem krēmiem un maskām.

Bet seju pasargāt no vēja un sala iesaka ar taukainiem dienas krēmiem – tieši šādi krēmi satur nepieciešamo tauku un vitamīnu daudzumu, kuri aizsargā maigo sejas ādu no vēja. Ziemā ideāli piemēroti krēmi ar vitamīniem. Piemēram, E un F vitamīni novērš ādas ļenganumu un novecošanu. C vitamīns blīvē ādu, atgriež tai veselīgo krāsu un starojumu, A vitamīns regulē ūdens – lipīdu maiņu, novēršot ādas lobīšanos.

 

Lasīt tālāk protālā intensa.pro : https://intensa.pro/raksts/chetyre-sredstva-kotorye-pomogut-perezhit-samoe-kholodnoe-vremia-goda/

Vairāk par šo tēmu: