Kā apturēt skropstu izkrišanu un paātrināt to augšanu?

Igors Pļava

Daudzas sievietes par sejas galveno akcentu izvēlas acis, taču ko darīt, ja skropstas izkrīt un lūzt? Vispirms jānosaka skropstu izkrišanas cēlonis, tad tās ir jānostiprina. Izklausās bezgala vienkārši, bet kā ir patiesībā? Noskaidrosim izplatītākos problēmas cēloņus, un arī uzzināsim, kā skropstas padarīt veselīgākas un pat garākas.

Kosmētikas kvalitāte

Viens no skropstu izkrišanas cēloņiem ir nekvalitatīvas dekoratīvās kosmētikas izmantošana. Nekvalitatīvi acu krēmi, līdzekļi acu kosmētikas noņemšanai, ēnas un tušas var ļoti negatīvi ietekmēt skropstu stāvokli. Tas pats attiecas uz acu kopšanas līdzekļiem, kam jau beidzies derīguma termiņš.

Lietojot acu zonai paredzētos produktus, pievērsiet uzmanību, kāda ir jūsu ādas reakcija uz tiem. Ja uz ādas parādās izsitumi vai jebkāda cita nevēlama reakcija, konsultējies ar dermatologu, kurš palīdzēs atrisināt radušos problēmu un ieteiks tieši jūsu ādas īpatnībām atbilstošāku līdzekli.

Ikdienas higiēna

Vai esat „grēkojusi” un devusies gulēt ar uzkrāsotām acīm? Slinkumam un nogurumam, protams, ir ļoti grūti pretoties, taču tā ir bezatbildība attiecībā uz personīgo higiēnu, turklāt tas ir viens no daudzu problēmu cēloņiem. Šāda nevērība traumē skropstas, īpaši uz acīm atstātā tuša. Daudzu acu tušu sastāvā ir kaitīgie parabēni, kas bloķē skropstu matiņu normālu funkcionēšanu – tie neelpo un skābekļa trūkuma rezultātā sāk izkrist. Neaizmirstiet – acu dekoratīvās kosmētikas notīrīšana pirms miega ir obligāts skropstu veselības priekšnoteikums.

Ļaujiet acīm atpūsties! Ja dienu ieplānots pavadīt mājās, centieties izvairīties no acu dekoratīvās kosmētikas lietošanas, labāk uzklājiet uz plakstiņiem barojošu masku. Uz nakti skropstām varat uzklāt dažādas eļļas, kurām piemīt barojošas un kopjošas īpašības.

Pieaudzētās skropstas

Nekvalitatīva mākslīgo skropstu pieaudzēšana arī ir gana biezi sastopams skropstu izkrišanas iemesls. Iemesli ir gan nekvalitatīvu materiālu izmantošana, gan arī apstāklis, ka dabiskās skropstas tiek nospiestas zem mākslīgo skropstu smaguma. Tāpēc – pirms izdariet izvēli par labu skropstu pieaudzēšanas procedūrai, nemeklējiet meistaru ar sludinājumu palīdzību, bet dodieties uz skaistumkopšanas salonu, pirms tam pārliecinoties par meistara kvalifikāciju un procedūrā izmantojamiem materiāliem. Kvalitatīva skropstu pieaudzēšana nerada būtiskus skropstu izkrišanas draudus.

 

Lasīt tālāk protālā intensa.pro : https://intensa.pro/raksts/ka-apturet-skropstu-izkrisanu-un-paatrinat-to-augsanu/

Vairāk par šo tēmu: