SPA vīriešiem – stiprā dzimuma veiksmes noslēpums

Igors Pļava

SPA-viriesiem-intensa.pro

Ikvienai sievietei zināms: ja vīrietis izskatās labi un ir simpātisks apkārtējiem, viņam paveras lielākas veiksmes izredzes biznesā un karjeras attīstībā. Tādēļ nav brīnums, ka viņa mēģinās rūpēties par sava līdzgājēja ārējo izskatu. Pierunāt vīrieti apmeklēt SPA salonu – tā ir tikai pusbēda, tāpat jāseko, lai viņš izdarītu pareizo izvēli par labu dažādajām procedūrām.
Mūsdienās SPA saloni piedāvā daudzas programmas, kas izstrādātas tieši vīriešiem. Šādas procedūras atrisina visdažādākās problēmas gan ar lieko svaru, asinsrites uzlabošanu, šūnu atjaunošanu, sārņu un toksīnu izvadīšanu, organisma piesātināšanu ar vērtīgiem mikroelementiem un vitamīniem, spēku un garīgā līdzsvara atjaunošanu, kā arī padziļinātas fiziskās un garīgās relaksācijas sasniegšanu.

SPA vīriešiem galvenās procedūras

Masāža

Eksistē daudzi masāžu veidi. Tos var klasificēt, atkarībā

no mērķa:

  • Atveseļojošā masāža – tā ir slimību profilakse, kā arī fiziskās un garīgās veselības nostiprināšana. Veicot atveseļojošo masāžu, pastiprinās asinsrite, mazinās muskuļu spazmas, tūska, atjaunojas bojātie audi, mugurkaula artērija tiek piesātināta ar skābekli, kas uzlabo fiziskās un garīgas darbaspējas.
  • Relaksējošā masāža – atslābina ķermeņa muskulatūru. Līdzsvaro nervu sistēmu, tātad, stabilizē psihoemeocionālo stāvokli un nodrošina veselīgu miegu.
  • Elpošanu aktivizējošā masāža – aktīvi iedarbojoties uz krūšu kurvi un elpošanas muskulatūru, notiek ievērojamas izmaiņas elpošanas ciklā, kas ļauj asinis piesātināt ar skābekli un paātrināt apmaiņas procesus.

Daudzi centri programmā vīriešiem iekļauj tādu masāžas pakalpojumu, kā pašiesildīšanās ietīšanos. Uz klienta muguras uzliek speciālu ārstniecisko dūņu, aļģu un garšvielu maisījumu. Pēc šādas spēcīgas muskuļu iesildīšanas, tie atslābinās un procedūru panes daudz labāk.

Ietīšanās

Ietīšanās veicina apmaiņas procesu paātrināšanu, bet galvenais, sagādā patiesu baudu. Visefektīvākā ir ietīšanās, izmantojot ārstnieciskās dūņas, kuras piesātinātas, pirmkārt, ar jodu un jūras aļģēm.

Nosacīti tās var iedalīt no vīrietim nepieciešamā uzdevuma risināšanas.

  • Ietīšanās, izmantojot virkni vielu kompleksu, kas satur mikroelementus, kuri nodrošina “alus vēderiņa” samazināšanos. Vienlaicīgi ar vingrinājumiem, šāda ietīšanās ļauj ātri sasniegt rezultātu – plakanu un reljefainu vēderu.
  • Ietīšanās – “antistress”. Tās uzdevums ir nodrošināt visa organisma intensīvu atpūtu.

SPA-viriesiem-intensa.proKosmētiskā kopšana

Vairumam vīriešu neraksturīgas ir rūpes par savas ādas stāvokli. Tādēļ SPA programmā vīriešiem bieži tiek iekļauta arī kosmētiskā kopšana. Parasti šādas procedūras sastāv no diviem posmiem – tā ir ādas attīrīšana un speciāla masāža, kuras laikā kosmetologs epidermu apstrādā ar individuāli izvēlētiem komponentiem. 
Pīlingu vīriešiem parasti neveic, lai pasargātu no ādas kairinājuma, kura ikdienā tiek traumēta no skūšanās. No ragvielas zvīņām vīrieša ādu attīra ar gomāžu palīdzību. Šie preparāti nesatur cietās sastāvdaļas, piemēram, sāli, cukuru un granulas, toties sastāvā ietilpst vielas, kurām pēc dažu minūšu uzklāšanas, piemīt īpašība sacietēt. Tādā veidā seju pārklāj plēvīte, kuru kosmetologi uzmanīgi noritina. Šāda procedūra saudzīgi atbrīvo vīrieti no atmirušajām šūnām.

 

 

Lasīt tālāk protālā intensa.pro : https://intensa.pro/raksts/spa-viriesiem-stipra-dzimuma-veiksmes-noslepums/

Vairāk par šo tēmu:

Par iespējamu konkurenci aptieku tirgū

Zāļu un aptiekas produktu patērētāju asociācija (turpmāk tekstā ZAPPA) pilnībā atbalsta veselības ministra Hosama Abu Meri virzīto reformu zāļu cenu mazināšanā.Uzskatām, ka ilgstoši aptieku ķēdes,

Lasīt »

Cik ilgi jānēsā kompresijas zeķes?

Pakāpeniski pagātnē paliek iesīkstējušais stereotips, ka kompresijas zeķes ir domātas vienīgi vēnu varikozes ārstēšanai. Mūsdienās kompresijas zeķes iegādājas grūtnieces, biroju darbinieki, frizieri, pavāri, sportisti, ceļotāji

Lasīt »