Oktobra jaunumi no Dr.Mauriņa Vēnu klīnikas un Lāzermedicīnas klīnikas

Igors Pļava

RUDENS, KĀ RUDENS…

Tik daudz jāpaspēj reizē! Tik daudz kā jauna! Laiks atrast laiku Sev un Veselībai!

Oktobra mēnesī Dr.Mauriņa Vēnu Klīnikas un Lazermedicinas Klīnikas Privilēģiju Karte piedāvā izmantot dažādus pakalpojumus par īpašām cenām dažādiem pakalpojumiem.

Rīga, Kokneses pr.18a
tel.nr. 67374747; 67374744

Par piedāvājumiem stāsta mūsu klīnikas speciālisti:

Dr.med Uldis Mauriņš

Ķirurgs, flebologs

Mūsdienās duplekssonogrāfija ir kļuvusi par zelta standartu vēnu diagnostikā. Ar tās palīdzību var savlaicīgi atklāt asinsvadu slimības jau to agrīnajā attīstības stadijā un savlaicīgi uzsākt ārstēšanu. Vēnu sonogrāfija ir nepieciešama pirms operācijas, jo tā ļauj ļoti precīzi noteikt veselos un slimības skartos vēnu posmus. Duplekssonogrāfija ir pieejama praktiski jebkurā stacionārā vai ambulatorā ārstniecības iestādē, taču ir svarīgi, lai vēnu diagnostiku veiktu pieredzējis ārsts – flebologs, kurš padziļināti specializējies venozo saslimšanu diagnostikā un ārstēšanā.

  • 20% atlaide pirmreizējam vēnu duplekssonogrāfija izmeklējumam un ārsta konsultācijai.

Dr.med Aigars Martinsons. Proktoloģijas nodaļas vadītājs, ķirurgs, proktologs, medicīnas doktors

Proktoloģisko izmeklēšanu veic proktologs, asistējot medicīnas māsai. Izmeklējumi notiek speciālā norobežotā apskates telpā, to laikā pacients parasti guļ uz sāniem. Ārsts veic anālās zonas apskati, kurai parasti seko arī izmeklēšana ar pirkstu, kas pamatā nav sāpīga, jo tiek izmantots speciāls lubrikants. Nepatīkamākas sajūtas varētu būt pacientiem, kuriem ir izteiktas sāpes. Šajos gadījumos to piedāvā veikt ar īpašu gelu, pirms tam izmeklējamo vietu apsmidzinot ar anestezējošu aerosolu (t.s. „virsmas anestēzija”). Pirmajā izmeklēšanas reizē vairumā gadījumu tiek veikta arī dziļāka apskate ar proktoloģisko spoguli. Arī tā nav sāpīga. Ir ļoti būtiski pārbaudīt, vai mums nav darīšana ar ļaundabīgiem zarnu audzējiem vai citām nopietnākām kaitēm, kuru izpausmes ir ļoti līdzīgas hemoroīdu simptomiem. Tādēļ arī pašiem pacientiem nevajadzētu vilcināties iet pie ārsta, ja viņi sajūt jebkādu diskomfortu anālajā zonā.

•           15% proktologa konsultācijai un izmeklējumam;

Skatīt piedāvājumu:

http://lazermedicinasklinika.lv/lv/piedavajumi

http://www.venucentrs.lv/jaunumi/ipasas-cenas-privilegiju-kartes-ipasniekiem

 

 

Vairāk par šo tēmu: