Stila ģeometrija vai kā izvēlēties frizūru pēc sejas formas

Igors Pļava

Mēs visi zinām, ka ovāla sejas forma tiek uzskatīta par ideālu. Kaut gan, ka rāda pieredze un vairums modes skašu, meitenes ar nestandarta sejas tipu mēdz izskatīties daudz apburošākas un interesantākas, galvenais – sejas tipam pareizi piemeklēta frizūra.

Ovāla sejas formaOvālas sejas īpašniecēm ir ļoti paveicies, jo viņām piestāv praktiski jebkura frizūra bez ierobežojumiem. Taču, visiem zināms, ka nav nekā ideāla un pat ovālajai sejas formai var būt nelielas nepilnības. Piemēram, ja jums ir nedaudz sašaurināta piere, jums diez vai piestāvēs gluda frizūra ar taisno matu celiņu, bet ja ovālai sejai ir nedaudz izstiepta forma, labāk izvēlēties pagarinātās frizūras.

Šai sejas formai piestāvēs jebkuras frizūras: taisni mati vienā garumā, pakāpeniskie griezumi, piemēram, kaskādes griezums, pagarinātais karē griezums un klasiskais bobs.

sejas forma

Apaļa sejas forma

Galvenais apaļas sejas formas frizūras uzdevums ir vizuāli pacelt pakauša augšdaļu un pagarināt seju, maksimāli pietuvinot tās formu ovālai.

Šīs sejas formas īpašniecēm jāizvairās no matu atglaušanas atpakaļ, taisnais matu celiņš seju padarīs apaļāku, ka arī būtu nevēlams biezais ponijs. Nepiestāvēs ķīmiskie ilgviļņi vai jebkuru frizūru ar apaļām līnijām lokas vai viļņi.

Lai maksimāli pietuvinātu apaļu sejas formu ideālai, derēs pakāpeniskie griezumi un frizūras ar apjomu pakauša augšdaļā.
Vizuāli seju pagarinās uz aizmuguri saņemti, augstā zirgastē sasieti mati.

Apaļas sejas meitenēm labākais variants ir īsais pakāpeniskais griezums. Ideāli piestāvēs garš karē bez ponija, īsais „bobs” vai „piksi” griezums. Ja Jums tomēr patīk ponija griezums, tad tām jābūt pakāpeniskam un asimetriskām. Jāizvairās no taisnajām malām un pārlieka kupluma.

Laīt tālāk protālā intensa.pro : https://intensa.pro/raksts/stila-geometrija-vai-ka-izveleties-frizuru-pec-sejas-formas/

Vairāk par šo tēmu: