Paladziņi mazuļa veselībai

Igors Pļava

Mēs vairs nespējam iedomāties savu dzīvi bez autiņbiksītēm. Tās ir kā glābējzvans jebkuriem vecākiem un  ir nepārvērtējami ērtas un vienreizlietojamas, līdz ar to arī viegli izmetamas ārā. Laiki, kad tika izmantoti mazgājamie autiņi, ar izņēmumiem, jau sen ir aiz kalniem, tomēr dažkārt, kavējoties pagātnes atmiņās, aizdomājamies par to, ka šīs veids varbūt bija labāks vai veselīgāks, taču, problēmas, kas saistās ar mazgājamajiem autiņiem, pārmāc visas mūsu labās ieceres. Tomēr, par spīti tam, ir vērts padomāt par to, ka, valkājot mazgājamos autiņus, bērna āda var netraucēti elpot. Daudzi ārsti uzskata, ka bērna ādas saskarsme ar gaisu ir laba un pat nepieciešama bērna veselībai un pilnvērtīgai attīstībai.

Ikvienam cilvēkam, arī bērnam, āda ir vislielākais orgāns un par to ir jārūpējas un jāļauj tai elpot. Mūsdienu autiņbiksītes, kuras ik brīdi tiek uzlabotas ar jaunām tehnoloģijām un materiāliem , ir ieteicams dažkārt novilkt, lai zīdaiņa āda saskaras ar gaisu un atpūšas. Kaut arī var likties, ka autiņbiksītes ir nepieciešamība, un to novilkšana mūs atgriezīs pie problēmām, kuras mūsdienās jau sen ir aizmirstas,  taču reizēm vajag atgriezties pie senču metodēm. Daudzos dzīves brīžos, kuri bez autiņbiksītēm nav iedomājami, tā arī ir, tomēr, esot mājās, kur bērns var atrasties siltumā, drošībā un pazīstamā vidē, piemēram, savā gultiņā, lieliska alternatīva ir gaisa peldes.

Gaisa peldēs milzīgs palīgs būs Latvijā ražotie Farmeko vienreizējie mitruma uzsūcošie paladziņi, kurus ir ārkārtīgi viegli lietot. Tie ir jāuzklāj uz tās virsmas,  kur atradīsies mazulis, lai tā netiktu saslapināta vai sabojāta. Šie paladziņi ir ražoti no  dabiskas celulozes un  nerada nekādas grūtības mazuļa ādai brīvi elpot. Farmeko paladziņi ir pieejami arī ar dažādiem aromātiem, atklājot mazulim pilnīgi jaunu sajūtu pasauli. Var iegādāties arī ar lavandas aromātu,  kas mazuli nomierinās. Ar gaisa peldēm, kuras veicot ik pa brīdim, ir iespējams palīdzēt mazulim izvairīties no ādas iekaisumiem un citām neērtībām, kuras  rodas no pārlieku ilgas autiņbiksīšu lietošanas. Šādā veidā ar vienkāršu un dabisku procesu var ļaut mazuļa ādai elpot, saglabājot visas autiņbiksīšu  sniegtās priekšrocības. Gaisa peldes ir ieteicams pielietot arī gada aukstākajā laikā, kad biežāk tiek vilktas biezākas drēbes, kas ir atbilstošas laikapstākļiem ārpusē, taču mazāk domājot par mazuļa ādas elpošanu.

Farmeko vienreizējie mitruma uzsūcošie autiņi var kļūt par jūsu neaizstājamu ikdienas sastāvdaļu, kas palīdz rūpēties par mazuļa ādas problēmām. Tādējādi tiek atvērta jaunu sajūtu pasaule jūsu mazulim un mazuļa ādai.

Vairāk par šo tēmu: