šī ir slīdošā teksta rinda ar linku vai jebko citu

Matu transplantācijas klīnika Rubenhair: Kā novērst matu izkrišanu un mainīt savu izskatu

Igors Pļava

Matu transplantācija klīnikā Rubenhair  tiek veikta jau 10 gadus. Šī klīnika ir senākā Baltijas valstīs un ar vislielāko pieredzi, kura specializējās tikai matu izkrišanas novēršanā un matu, uzacu transplantācijā vīriešiem un sievietēm. Matu transplantācijas klīnikas Rubenhair speciālisti ir eksperti pareizā, dabiskā matu biezuma, matu līnijas un matu leņķa, augšanas virziena izveidošanā.

Saistīts: Kādas ir atšķirības starp vīriešu un sieviešu matu izkrišanu?

Pareiza Ķirurga izvēle

Veiksmīgai matu transplantācijai priekšnoteikums ir pareiza ķirurga izvēle. Tikai pieredzējis ķirurgs var garantēt veiksmīgu matu transplantāciju. Patiešām, šāda veida operācijām ir nepieciešama īpaša kvalifikācija, lai varētu piedāvāt atbilstošu matu transplantācijas metodi un izmantot tās veikšanai nepieciešamos instrumentus.

Matu transplantācijas klīnikā Rubenhair Latvijā strādā starptautiski pazīstams sertificēts matu transplantācijas ķirurgs Andrejs Miļčevskis. Matu transplantācijas klīnika Rubenhair un klīnikas matu transplantācijas ķirurgs Andrejs Miļčevskis ir Starptautiskās Matu Ķirurģijas Asociācijas (ISHRS) biedri un strādā ar tādiem pašiem medikamentiem, metodēm un medicīnas instrumentiem kā citi pasaules līmeņa ķirurgi Ņujorkā, Londonā vai Parīzē.

Saistīts: Kā pareizi izvēlēties matu transplantācijas ķirurgu?

Precīzs matu diagnostikas novērtējums

Laba diagnoze ir būtiska, lai nodrošinātu veiksmīgu matu transplantāciju. Patiešām, šis solis ļauj veikt donora zonas provizorisku izpēti, lai pārliecinātos, ka donora apgabalā ir pietiekami daudz transplantātu, lai nosegtu nepieciešamo zonu. Matu stāvokļa novērtējums ir nepieciešams arī, lai zinātu, vai transplantāti donora zonā ir kvalitatīvi. Folikulu biezums un skaits vienā transplantātā ir divi elementi, kas obligāti jākontrolē, lai garantētu veiksmīgu matu transplantāciju.

Saistīts: Matu atjaunošana: kā atjaunot matu līniju?

Skaidra izpratne par gaidāmo rezultātu

Lai matu transplantācijas rezultāts atbilstu pacienta vēlmēm, ir svarīgi, lai viņš tās varētu izteikt pirmsoperācijas vizītes laikā. Šī vizīte ļauj pacientam iegūt informāciju par operācijas norisi, gaitu un pēcoperācijas aprūpi. Ļoti svarīgi ir izteikt savas vēlmes attiecībā uz vēlamo matu līniju.

Rūpīga matu folikulu ekstrakcija

Matu transplantācijā, folikulu ekstrakcija jāveic ļoti uzmanīgi. Lai nodrošinātu veiksmīgu matu transplantāciju, nepieciešama pieredze un veiklība. Ķirurgam jānosaka katras folikulu vienības orientācija, izejas leņķis un virziens, lai tos izņemot nesabojātu.

Pareiza matu folikulu ekstrakcija ir ļoti svarīga, lai pēc matu transplantācijas iegūtu dabiskus rezultātus. No otras puses, slikta ekstrakcija var radīt neatgriezenisku kaitējumu, tāpēc jauna matu transplantācijas tendence nebūs iespējama.

Uzmanīga matu graftu ievietošana operācijas laikā

Matu transplantācijas operācijā implantēšanas process ir ļoti svarīgs veiksmīgam matu transplantācijas rezultātam. Katram pacientam ir unikāls matu augšanas modelis, kam nepieciešama īpaša plānošana, lai optimizētu matu transplantācijas iznākumu. Ir vairāki faktori, kas jāņem vērā veiksmīgai matu transplantātu implantācijai. Tostarp matu folikulu ievietošanas leņķis galvas ādā, matu folikulu augšanas virziens un precīza matu folikulu biezuma izveidošana ir svarīgi faktori, kas jāņem vērā implantācijas procesā.

Pēcoperācijas aprūpe un ķirurga sniegtie norādījumi

Pēc matu transplantācijas procedūras jāveic vairāki pēcoperācijas aprūpes soļi, lai veicinātu matu transplantācijas kvalitatīvu rezultātu. Šīs darbības, kā arī ķirurga ieteikumu ievērošana ir būtiska, lai iegūtu optimālus rezultātus. Pēc matu transplantācijas procedūras vairākas nedēļas pēc operācijas nepieciešams nenodarboties ar fiziskām aktivitātēm, nepakļauties saulei, nenēsāt cepuri vai motocikla ķiveri, neberzēt un neskrāpēt pārstādīto vietu un izvairīties no pirts apmeklējuma.

Matu klīnikas Rubenhair speciālisti izmanto savas zināšanas un pieredzi, lai izveidotu dabisku biezumu un pareizu matu augšanas virzienu. Sākotnējie pārstādītie mati sāks augt pēc dažām nedēļām pēc operācijas. Parasti pirmie pamanāmie rezultāti ir aptuveni pēc 3 mēnešiem pēc matu pārstādīšanas. Mati augs un kļūs dabiski, spēcīgi un veselīgi.

Uzlabojiet savu dzīves kvalitāti un piesakieties uz konsultāciju pie matu transplantācijas klīnikas Rubenhair speciālistiem, kuri sniegs izsmeļošas atbildes uz Jūsu jautājumiem un noteiks labāko ārstēšanas kursu.  Zvaniet vai aizpildiet elektronisko formu un mēs sazināsimies ar jums.

Tel / Whatsapp: +37126777776

Epasts: info@rubenhair.eu

https://www.rubenhair.eu

Matu transplantācijas klīnika Rubenhair

Vairāk par šo tēmu: