Imbildings

Igors Pļava

Sandis Kalns

Imbildings tā ir trenažieru metode, ar kuras palīdzību sieviete var atjaunot un nostiprināt savus mazā iegurņa pamatnes muskuļus, panākot to dabīgu pārvaldīšanu seksā, grūtniecībā un dzemdībās.

Stiprinot iegurņa pamatnes muskulatūru mēs pasargājam sevi no orgānu noslīdēšanas un aizkavējam novecošanās procesus. Pateicoties imbildingam tiek uzlabota vielmaiņa un dabīgā veidā noregulēts hormonālais fons. Paaugstinās imunitāte. Vāji iegurņa pamatnes muskuļi ir biežākais iemesls urīna nesaturēšanai, mazā iegurņa orgānu noslīdēšanai vai izkrišanai, kā arī sievietes nespējai izjust orgasmu.
Risinājums ir IMBILDINGS. Speciālo vingrinājumu mazā iegurņa muskulatūrai ar trenažieru palīdzību mērķis ir atjaunot dabisku intīmo muskuļu tonusu. Atgriezeniskā saikne, kas ir pamatā visiem imbildinga trenažieriem, ir absolūti fizioloģiska metode, kas ļauj sievietei iemācīties kontrolēt starpenes muskuļus un izmantot šīs iemaņas dzīvē.
Stāvokļa uzlabošanās, līdz pat pilnīgai problēmas izārstēšanai, tiek novērota 70-90% gadījumu. Bieži sievietes pret ārstēšanos izturas skeptiski, uzskatot, ka, piemēram, urīna nesaturēšana grūtniecības un pēcdzemdību periodā, kā arī vecāka gadu gājuma sievietēm, ir dabiska. Tomēr problēmu var izārstēt apzinīgi trenējoties un nav nekādas vajadzības šos treniņus ielaist.
IMBILDINGA pievilcība slēpjas arī tajā, ka sievietes stāvoklis tiek uzlabots kopumā: ne tikai fiziski un fizioloģiski. Izmainās arī sievietes enerģētika un noskaņojums. Sievieti, kas nodarbojas ar IMBILDINGU, vienmēr pamana. Viņa izstaro siltumu… fluīdus… viņa pievelk. Tātad, ja jūs vēlaties uzlabot savu veselību kopumā, tikt galā ar tādām nepatīkamām problēmām kā urīna nesaturēšana, sāpīgas mēnešreizes, hemoroīdi, mazā iegurņa orgānu noslīdējumi u.c., sagatavoties dzemdībām, kā arī pilnībā atjaunot savu organismu, kļūt par vienīgo un neatkārtojamo savam vīrietim, atraisīt sevī spēju izjust orgasmu, tad IMBILDINGS ir domāts tieši jums!

Kā jaunums Rīgas salonos tiek piedāvāts arī: Anti Age – skābekļa jonu terapija sejai un Meso Care neinvazīvā mezoterapija sejai.

Raksts tapis sadarbībā ar Weyergans High Care centru, Rīgā,  Antonijas ielā 10.

Vairāk par šo tēmu: