Matu smaržas – atšķirības un to pievilcība

Igors Pļava

Iegremdēts Tavu matu smaržā…
Izbaudot dievišķo nektāru
Tas ir kā stāvēt rožu laukā,
Un sajust, kā tas plūst caur Tevi.

Tik daudzi dzejnieki savus dzejoļus veltījuši sieviešu matu smaržai.
Bet tā ir taisnība, ir tik patīkami ienirt tajās un ieelpot šo patīkamo aromātu, kurā vēlos izšķīst.

Atsvaidzinošs matu smaržas aromāts var uzlabot garastāvokli, veicinot garīgo veselību un emocionālo labsajūtu, jo dienas laikā pastiprina laimes un relaksācijas sajūtu. Dažas matu smaržas, kas piesātinātas ar ēteriskajām eļļām, piemēram, lavandas vai piparmētras, var sniegt papildu ieguvumus veselībai, piemēram, veicināt galvas ādas veselību, mazinot iekaisumu, nomierinot kairinājumu un uzlabojot asinsriti, kas var veicināt veselīgāku matu augšanu.

Kas ir matu smaržas un ar ko tās atšķiras no parastajām smaržām?

Smaržas matiem parasti satur mitrinošas sastāvdaļas, piemēram, hialuronskābi un citas kondicionējošas sastāvdaļas, kas maskē smaržu, aizsargā pret UV stariem un piešķir matiem tekstūru un spīdumu.

Matu smaržas piešķir vieglu aromātu, nenoslogojot un nesabojājot matu šķipsnas, kā to dara parastās smaržas, uzklājot tos tieši uz matiem. Tās arī palīdz jums saglabāt svaigu aromātu visas dienas garumā, jo lielākā daļa smaržu saglabājas ilgāk nekā parastās smaržas, jo to sastāvā ir eļļas.

Arābu smaržas – vai par tām ir dzirdēts?

“Arābu smaržas” nav tikai nosaukums, tas ir smaržīgs ceļojums uz brīnišķīgajiem Apvienotajiem Arābu Emirātiem.

Arābu parfimērija ir maģisko aromātu valstība.
Arābu smaržas pamatā ir tikai dabīgas sastāvdaļas ar augļu, ziedu, koksnes un austrumu aromātiem. Ir arī vieglāki aromāti – citronu vai zaļumu.

Galvenā iezīme priekš arābu parfimērijas, protams, papildus interesantākajām kompozīcijām, ir tā izturība. Tas ir būtisks pluss, kam seko vēl viens: ilgstošas ​​smaržas nozīmē tajā pašā laikā – ekonomiskas.
Arābu eļļas smaržas atšķiras no tradicionālajām Eiropas smaržām ar to, ka tajās nav ne pilītes alkohola. Šis īpašums nodrošina tūlītēju aromāta veidošanos un greznu sārmu, kā arī nepārspējamu noturību.
Tajos ir arī dabīgie afrodiziaki – dzintara un/vai muskusa koncentrāti.

Alkohola trūkums ir nopietns arguments par labu arābu smaržām, jo ​​šādu smaržu īpašniekiem nedraud jutīgas, maigas vai sausas ādas izžūšana. Turklāt smaržas uz eļļas bāzes neiznīcina dabisko tauku slāni, kas aizsargā ādu no negatīvas vides ietekmes.

Turklāt daudzi ķīmiskie komponenti, kas ir daļa no tradicionālajām alkohola smaržām, var izraisīt ādas problēmas un alerģiju. Šādas vielas paātrina ķermeņa novecošanos un pat salīdzinoši jaunā vecumā var izraisīt grumbu, vecuma plankumu un citu nepatīkamu parādību parādīšanos.

Arābu eļļas smaržu noturība

Arābu eļļas smaržu noturība ļauj tās izmantot telpu, gultas veļas, apakšveļas un apģērbu smaržošanai. Tāpat šādas smaržas var pievienot aromātiskajām vannām (nervu sistēmu nomierināšanai un atslābināšanai), šampūniem un ķermeņa krēmiem (kas piešķir matiem un ādai burvīgu aromātu).

Treškārt, arābu smaržas darbojas saskaņoti ar saimnieces ķermeni:
– Ja viņa nekustas, tad smaržas arī atpūšas,
bet
– Ja viņa sāk darboties aktīvāk, smaržas “pamostas” un sāk rotaļāties ar visām krāsām.

KĀPĒC smaržas ir labākā dāvana?

Protams, jūs sev jautāsiet: kāpēc man izvēlēties kādu konkrētu aromātu, ja es varu nopirkt… gandrīz jebko?
– Pirmkārt, smaržas ir universāla dāvana. Varat to uzklāt uz ādas vai apģērba, piešķirt svaigumu gultas veļai vai izveidot mikroklimatu savās mājās.
– Otrkārt, aromāts vienmēr ir emocijas.
– Treškārt, izvēloties smaržas, tu demonstrē rūpes, parādi, ka cilvēks pret tevi nav vienaldzīgs – galu galā aromāts būs jūtams visu dienu, un tas nozīmē, ka cilvēks par tevi domās visu dienu.
– Pēdējais bet ne sliktākais. Smaržas ir īpaša dāvana.
Mēs taču nepērkam smaržas katru dienu, vai ne?
Skaisti iepakots elegantā pudelē, pareizais aromāts nozīmē, ka personai, kurai jūs to dāvināt, jūsu sirdī ir īpaša vieta.

Nobeigumā

Diezgan bieži vīrieši izvēlas smaržas meitenēm, nedomājot, vai šī konkrētā smarža piestāvēs viņai vienīgajai. Un diezgan bieži viņi nonāk nepatikšanās.
Kļūdas iespējamība ir ļoti liela, tomēr, ja vismaz aptuveni pazīsti/atceries savas draudzenes smaržas, riskē!
Jūs varat arī uzzināt… ar kādu neuzbāzīgu jautājumu, piemēram,…
“Ar ko tu tik pārsteidzoši smaržo?”
Tādējādi jūs ne tikai atvieglosit meklēšanu, bet arī neiegūsiet to smaržu, kas viņai jau ir, bet atlasīsiet tās, kas ar tām visvairāk saistītas.

Vairāk par šo tēmu:

Matu kopšanas noslēpumi

Neatkarīgi no matu tekstūras, krāsas vai stila gandrīz ikviens vēlas vienu – matus, kas katru dienu izskatās tik labi kā pēc salona apmeklējuma. Skaisti mati

Lasīt »

Lai mati augtu kupli!

Kurš cilvēks gan nevēlas, lai viņa mati būtu veselīgi, kupli un mirdzoši? Pat ja daba tādus nav devusi, pārsvarā gadījumu labu matu izskatu ar rūpīgu

Lasīt »