Nervostrong: nervu sistēmas stiprināšana ar Latvijā izstrādātiem uztura bagātinātājiem

Igors Pļava

Viens no mūsdienu cilvēces veselības lielākajiem draudiem ir tieši ilgstošs, hronisks stress. Tā ietekmē cieš gan vispārējā, gan mentālā veselība un ilgstošs stress ir viens no galvenajiem hronisku un neārstējamu slimību riska faktoriem.

Lai mazinātu stresa kaitīgo ietekmi uz veselību, svarīgi ne tikai atpazīt ilgstoša stresa pazīmes, bet arī maksimāli mazināt stresu izraisošus faktorus. Savukārt, lai ilgstoša stresa apstākļos atbalstītu nervu sistēmu un mazinātu stresa negatīvās sekas, aptiekās varam iegādāties preparātus nervu sistēmas stiprināšanai.

Nervostrong ir dabīgs, Latvijā izstrādāts nervu sistēmu stiprinošs preparāts, kas saudzīgi, taču efektīvi palīdz paaugstināt nervu sistēmas noturību pret stresu un ilgstošu pārslodzi, kā arī veicina normālu nervu sistēmas darbību. Par to, kā atpazīt ilgstoša stresa pazīmes, kādas sastāvdaļas ir Nervostrong uztura bagātinātāju sastāvā un kā tos pareizi lietot – stāsta InternetAptieka.lv farmaceite, aptiekas vadītāja Jekaterina Urbanoviča!

Kā stress ietekmē organismu? 

Tikai mēs paši esam atbildīgi par savu veselību, tāpēc pirmkārt, jāmācās atpazīt simptomus, ar kuriem organisms mums mēģina parādīt – kaut kas nav kārtībā. Taču vēl pirms tam –  kas ir stress un vai tas vienmēr vērtējams negatīvi?

Stress ir normāla un pat svarīga ķermeņa reakcija, ko izraisa situācijas, kurās jūtamies apdraudēti, piedzīvojam krīzes apstākļus vai nepieciešams risināt ārpuskārtas problēmas. Šādā stāvoklī organismā tiek automātiski aktivizētatā saucamā fight or flee jeb cīņas vai bēgšanas reakcija. Organisms sāk izstrādāt stresa hormonus – adrenalīnu, noradrenalīnu un glikosteroīdo kortizolu, kā rezultātā sašaurinās asinsvadi un paaugstinās asinsspiediens, paātrinās sirdsdarbība, paaugstinās glikozes līmenis, kas veicina muskuļu sasprindzinājumu, paaugstina ķermeņa temperatūru u. c.

Mērens stress nelielās devās labvēlīgi ietekmē mūsu kognitīvās spējas, palielina modrību, spēju reaģēt, palīdz pielāgoties jauniem apstākļiem un mobilizēties, lai risinātu ikdienas problēmas vai izaicinājumus. Taču problēmas sākas tad, kad cīņas vai bēgšanas stāvoklim organisms ir pakļauts ilgstoši, proti – cilvēks cieš no hroniska stresa.

Hronisks, ilgstošs stress negatīvi ietekmē gan vispārējo veselību, novājinot imunitāti, pasliktinot gremošanas sistēmas darbību, vielmaiņu, ietekmējot sirds un asinsvadu sistēmas veselību un endokrīnās sistēmas darbību, gan arī mentālo veselību. Hronisks stresa rezultātā var attīstīties tādi mentālās veselības traucējumi kā trauksme, panikas lēkmes, veģetatīvā distonija, bezmiegs, depresija un citi.

Ilgstoša stresa pazīmes

Hronisku stresu visbiežāk sekmē ilgstoša emocionālā un fiziskā pārslodze, neregulārs miega režīms un nepietiekamas miega stundas, neveselīgs uzturs un neregulāras ēdienreizes. Svarīgi saprast, ka tieši regulārs dienas režīms ir viens no labas veselības svarīgākajiem faktoriem, jo mūsu organismā visas fizioloģiskās pamatfunkcijas kontrolē bioloģiskais pulkstenis. Organisms, kas ilgstoši, gadiem ir pakļauts mainīgiem un neregulāriem darba, atpūtas, miega un ēšanas režīmiem, noteikti cieš no hroniska stresa un tā negatīvās ietekmes.

Par hronisku stresu var liecināt tādas pazīmes kā:

 • miega traucējumi, bezmiegs, grūtības iemigt;
 • straujas svara izmaiņas;
 • palielināta, vai tieši otrādi, samazināta ēstgriba, ēšanas traucējumi;
 • pastāvīgs nogurums;
 • trauksme, nemiers, nomācošas domas;
 • grūtības paveikt ikdienas uzdevumus, apātija, motivācijas trūkums;
 • kognitīvo spēju pasliktināšanās, grūtības koncentrēties, atmiņas traucējumi;
 • viegla aizkaitināmība;
 • parādās hronisku kaišu saasinājums – gremošanas sistēmas traucējumi, ilgstoša caureja vai aizcietējumi, migrēna, psoriāze, atopiskais dermatīts u. c.

Konstatējot kādu no šiem simptomiem, pēc iespējas ātrāk jādodas pie sava ģimenes ārsta, lai izslēgtu citu slimību risku un veiktu nepieciešamos papildu izmeklējumus. Savukārt, lai nervu sistēmai palīdzētu gan profilaktiski, gan stresa apstākļos, InternetAptieka.lv klāstā ir uztura bagātinātāji un vitamīni gan nervu sistēmas, gan vispārējās veselības stiprināšanai.

Kad izvēlēties Nervostrong?

Nervostrong ir Latvijā dibinātā uzņēmuma Nervostrong Medica izstrādāts augu, minerālvielu un vitamīnu komplekss, kas palīdz ne tikai stiprināt, bet arī aizsargāt nervu sistēmu pārslodzes un ilgstoša stresa apstākļos. Nervostrong Medica Latvijā darbojas jau no 2009. gada un tas ražo inovatīvus uztura bagātinātāju ne tikai nervu sistēmas, bet arī imūnsistēmas un sirds un asinsvadu sistēmas stiprināšanai.

Kā norāda InternetAptieka.lv farmaceite Jekaterina Urbanoviča, tieši Nervostrong ir zīmola pieprasītākais produkts un kā rāda pircēju pieprasījums un atsauksmes, tas ir arī viens no iecienītākajiem nervu sistēmu stiprinošiem preparātiem Latvijā.

Viens no zīmola jaunumiem ir Nervostrong INTENSIVE. Atšķirībā no Nervostrong, tā sastāvā ir koncentrētāks vitamīnu, minerālvielu un ekstraktu komplekss, ar plašāku sastāvu un intensīvāku iedarbību, turklāt tam piemīt arī spēcīgs nomierinošs un stresu mazinošs efekts. Turklāt Nervostrong produktu pluss ir tāds, ka tie neveido ieradumu un neizraisa atkarību un tos var lietot gan kursa veidā, gan ilgstoši. 

Nervostrong INTENSIVE sastāvā ir tādas sastāvdaļas kā:

 • Magnijs: kas palīdz mazināt nogurumu un veicina normālu enerģijas ieguves vielmaiņu, kā arī normālu muskuļu un nervu sistēmas darbību;
 • Aminoskābe L-triptofāns: palīdz miega traucējumu gadījumā un tam ir labvēlīga ietekme uz garastāvokli; 
 • B grupas vitamīnu komplekss (B1, B2, B3, B6 un B12): palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu, veicina normālu nervu sistēmas darbību un normālas psiholoģiskās funkcijas, palīdz samazināt nogurumu un nespēku; 
 • Folijskābe: veicina normālu nervu sistēmas darbību;
 • Baldriāna sakņu un apiņu ziedkopu ekstrakts: palīdz mazināt baiļu sajūtu, nemieru, satraukumu un nervu sasprindzinājumu un uzlabot miega kvalitāti;
 • Melisas lapu ekstrakts: piemīt nomierinošs efekts un palīdz iemigt;
 • Vilkābeles ziedkopu ekstrakts: palīdz mazināt trauksmi, stresu un miega traucējumus;
 • Pasifloras lapu ekstrakts: palīdz mazināt ilgstoša stresa ietekmi uz nervu sistēmu;
 • Piparmētras lapu ekstrakts: piemīt nomierinoša iedarbība; 
 • Asinszāles lapu ekstrakts: palīdz mazināt bezmiegu, spriedzi, lieto arī depresijas gadījumā;
 • Māteres lakstu ekstrakts: pozitīvi ietekmē gan sirds un asinsvadu, gan nervu sistēmas veselību;
 • Miega vitānijas sakņu ekstrakts jeb ashwagandha: piemīt nomierinošs efekts, veicina emocionālo līdzsvaru un palīdz trauksmes un ilgstoša stresa stāvokļos;
 • Lavandas ziedu ekstrakts: palīdz atslābināties.

Nervostrong preparāti ir piemēroti lietošanai pieaugušajiem un pēc konsultācijas ar ginekologu, tos īslaicīgi var lietot arī grūtnieces. Nervostrong neietekmē spēju vadīt transporta līdzekli.

 • Lai novērotu preparāta iedarbību, Nervostrong nepieciešams lietot kursa veidā, vismaz 3 mēnešus, taču nepieciešamības gadījumā lietošanas ilgumu var pagarināt līdz 6 mēnešiem. Lai veicinātu normālu nervu sistēmas darbību, ieteicamā deva ir 1 kapsula dienā, savukārt hroniska stresa, nekvalitatīva miega un ilgstoši pasliktināta garastāvokļa gadījumā ieteicamā deva ir 2 kapsulas dienā.
 • Pateicoties Nervostrong INTENSIVE sastāvam, preparāta pozitīvā iedarbība vērojama jau 1 mēneša laikā, lietojot pa 1 tabletei dienā. Paaugstināta stresa un slikta miega gadījumā, kursu ieteicams pagarināt līdz 2–3 mēnešiem.

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Parūpējies par savu un savu tuvinieku veselību kopā ar InternetAptieka.lv!

Nervostrong preparāti nervu sistēmas veselībai, kā arī plašs uztura bagātinātāju un vitamīnu klāsts vispārējai organisma stiprināšanai gan pieaugušajiem, gan bērniem par vienmēr izdevīgām cenām InternetAptieka.lv!

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Vairāk par šo tēmu:

Nervu sistēma

Ja cilvēks ir vesels, viņa organisms darbojas saskaņoti. Vesela cilvēka organisms ir integrāla sistēma. Šo sistēmu saskaņo un regulē vairāki mehānismi Svarīgākais no tiem ir

Lasīt »