šī ir slīdošā teksta rinda ar linku vai jebko citu

Labākās Ziemassvētku filmas, ko noteikti jānoskatās svētku sezonā

Igors Pļava

Svētku eglītes, led gaismas virtenes, karstā šokolāde un lēni krītošs sniedziņš – kas gan var nepatikt Ziemassvētku sezonā. Vakariem paliekot tumšākiem, Ziemassvētku filmas kļūst par vēl vienu svētku sezonas sastāvdaļu. Protams, Ziemassvētku filmas var skatīties jebkurā gadalaikā, taču tā maģiskā sajūta un noskaņa, kamēr ārā sniegs sniegs un blakus mirdz eglīte nevar būt sajūtama vasaras vidū.

 Pieejamas diezgan daudzas filmas, kas radītas Ziemassvētku tematikā, tomēr ir pāris filmas, kas ir ieņēmušas topa augšgalu un tiek skatītas atkal un atkal katru gadu, un ir kļuvušas par klasiku. Lielākā daļa populārāko svētku filmu tika izlaistas diezgan sen, taču katru gadu arī kāda no jaunajām filmām mūs patīkami pārsteidz.

 Bet, tā kā sarakstā ir ļoti daudz dažādas filmas, ko vērts noskatīties svētku sezonā, esam apkopojuši populārākās Ziemassvētku filmas, ko skatīties kopā ar ģimeni: 

  1. Viens pats mājās – Klasika, kas tiek iekļauta tv kanālu programmā ik gadu. Un katru gadu nabaga Kevins tiek aizmirsts! Šī filma atsauc atmiņā bērnības dienas un tām raksturīgo bezrūpīgu, kas aizrauj katru reizi. Tomēr, tas nebūs pārsteigums, ja teiksim, ka pirmās trīs daļas pašas interesantākas un aizraujošākās, tāpēc arī daudz populārākās.
  2. Elfs – Vai ir kāds komisks Ziemassvētku tēls, kas iemieso patiesu Ziemassvētku mīlestību vēl vairāk? Par laimi, Vils Ferels iemiesojis patiesu prieku Elfa tēlā. Nekas neatspoguļo Ziemassvētku noskaņu labāk kā Vils Ferels dzeltenās zeķubiksēs, zaļā jakā un konusa formas cepurē. Filma ir piemērota gan bērniem, gan pieaugušajiem un vienmēr liks pasmaidīt.
  3. Grinčš – Neviens Ziemassvētku filmu saraksts nav pilnīgs bez Grinča, un šī filma noteikti ir pelnījusi atzinību. Pieejama gan animācijas, gan parastā filmas versija, bet abās ir redzams visu iemīļotais un īgnais Grinčš. Kinolente lieliski parāda, cik ļoti mēs mēdzam domāt tikai par lietām, dāvanām, bet to, kas patiešām ir svarīgs svētku laikā, aizmirstam.

Protams, esam pieminējuši tikai pāris filmas, bet ir iespējams atrast desmitiem dažādas filmas katrai gaumei. Ietinies pledā, uztaisi gardu karstās šokolādes dzērienu un ļaujies svētku burvībai kopā ar Ziemassvētku filmām!

Vairāk par šo tēmu:

Ko Bites Dod Cilvēkam

Bites ir saimēs dzīvojoši kukaiņi, kuru daudzveidīgā produkcija izmantojama cilvēka uzturam un veselības stiprināšanai. Visi biškopības produkti ir dabīgi un augstvērtīgi. Biškopības produkti ir ar

Lasīt »

Kā gatavot veselīgi uz pannas?

Lai maltīte izdotos un gatavošana sagādātu prieku, ir nepieciešami atbilstoši virtuves piederumi. Kas gan nav dzirdējis par īpašo vecmammas pannu, uz kuras kartupeļi vienmēr sacepās

Lasīt »

Sāpes ciest vai ārstēt?

Viens no vismokošākajiem ķermeņa un dvēseles stāvokļiem, ko rada sāpes, ilgus gadus tika uzskatīts par nenovēršamu blakusparādību, kas rodas nopietnāku slimību un traumu rezultātā, «Sāp?

Lasīt »