šī ir slīdošā teksta rinda ar linku vai jebko citu

Vecpuišu ballītes dāvanas

Igors Pļava

Vecpuišu ballīte ir unikāla pieredze. Daži vecpuiši var būt gatavi pavadīt vakaru kopā ar labākajiem draugiem, skatoties filmas, bet citi labāk vēlētos paturēt atmiņā mežonīgu, atmiņu pilnu vakaru. Ja tuvojas vecpuišu ballīte, iespējams, jau tagad meklējat labāko ballītes dāvanu topošajam līgavainim.

Daži cilvēki var izvēlēties praktiskas dāvanas, piemēram, smalkas šampanieša pudeles, ēdienu vai  spēli. Citi vēlas kaut ko jautru un noderīgu, piemēram, komplektu pret paģirām, bet citi labprāt saņemtu, ko erotisku, jo erotika piešķiltu uguntiņu visam vakaram. Jūs pat varat izvēlēties dāvanu, kas palīdzēs jaunajam pārim medusmēnesī.

Ir svarīgi paturēt prātā, ka, dodoties uz vecpuišu ballīti, nav obligāti jāņem līdzi dāvana, taču tas var būt jauks pārsteigums galvenajam vakara cilvēkam.

Jautras un neaizmirstamas vecpuišu ballītes dāvanu idejas

Ja topošajam līgavainim ir laba humora izjūta, šīs dāvanas var būt tieši tas, kas nepieciešams.

1.      Pēc pasūtījuma izgatavots izdzīvošanas komplekts

Tajā var būt gan smieklīgi, gan praktiski priekšmeti. Šeit ir dažas idejas:

  • Atlaižu kuponi veikaliem, spa vai citām vietām, kas palīdzēs vecpuisim atrisināt dažādas dzīves situācijas. Varbūt viņš aizmirst iznest atkritumus, aizmirst kādus svētkus, tad vienmēr būs gatava dāvana krīzes situācijām.
  • Šokolāde – Jūs varat pievienot šokolādi pirmajai dāvanai.
  • Pretsāpju līdzekļi galvassāpēm – Jo tās nekad nav līdzi.
  • Sveces – lai radītu romantisku atmosfēru.

2.      Izveidojiet smieklīgu video/foto kolāžu

Ja vecpuisis ir viens no jūsu tuvākajiem draugiem vai pat labākais draugs, varat izveidot kaut ko unikālu un neaizmirstamu: salikt kopā dažas no smieklīgākajām fotogrāfijām. Mērķis būtu izklaidēt.

3.      Pāru spēles un priekšmeti

Tirgū ir daudz spēļu, no kurām izvēlēties, sākot no metamiem kauliņiem līdz spēlēm ar jautājumiem vai jautriem uzdevumiem pāriem. Atkarībā no tā, cik intensīvas spēles vēlaties, tās var atrast tuvākajā lielveikalā vai pieaugušo preču veikalos – seksa rotaļlietas.

pateicību par šo dāvanu. Tie var būt gan seksīgi mīlas kuponi, lai piešķirtu pikantumu, gan smieklīgi kuponi, lai izklaidētu savu laulāto, vai pat kuponu grāmata randiņu vakariem, lai viņš varētu uzturēt savas attiecības svaigas ar jaunām idejām randiņiem.

4.      Personalizēti priekšmeti

Personalizēti priekšmeti ir klasika, jo tie palīdzēs ilgi atcerēties ballīti. Jūs varat personalizēt t-kreklu, jaku, atslēgu piekariņus vai cepuri ar jautru citātu vai ko tādu, kas atsauks atmiņā labas atmiņas. Ja vecpuisim ir kādi hobiji, piemēram, sports, vari izvēlēties atbilstošus priekšmetus, kurus personalizēt.

Daži praktiski priekšmeti, kurus var personalizēt:

  • kabatas nazis;
  • šķiltavas (smēķētājiem);
  • viskija komplekts;
  • bārdas kopšanas komplekts;
  • josta, ko nēsāt visas ballītes laikā.

5.      Alkohola pudele

Viena no klasiskākajām vecpuišu ballītes dāvanām un, iespējams, arī jebkura cita ballītes dāvana, ir ņemt līdzi vecpuiša mīļākā alkohola pudeli. Ja viņu pietiekami labi nepazīstat, varat pajautāt tuvākajiem draugiem un noskaidrot, kāds ir viņa mīļākais alkohols.

6.      Dāvanu karte

Jūs varat izvēlēties frizētavas dāvanu karti, kas noteikti būs ļoti noderīga tieši pirms kāzām. Arī restorāna dāvanu karte var būt perfekta ideja. Vecpuisis var aizvest savu topošo sievu romantiskā vakarā.

7.      Kafijas komplekts

Lielākā daļa cilvēku mīl kafiju, un šis komplekts var izrādīties ļoti noderīgs. Apsveriet iespēju izveidot kafijas dāvanu komplektu, kurā būtu iekļauti dažādi kafijas veidi un varbūt pat kafijas automāts. Īpašākai dāvanai varat iegādāties kafijas abonementu, par kuru var veikt priekšapmaksu, lai vecpuisis vairākus mēnešus var baudīt gardu kafiju.

Vairāk par šo tēmu:

Maigas rūpes par jaunu ādu

Kā jauniešiem rūpēties par savas ādas labsajūtu un izskatu, konsultē ģimenes ārste Inga Zemīte un uzņēmuma Carlen Hair Collection vadītāja Jolanta Reihmane. Visgludākā, maigākā āda

Lasīt »