Detoksikācijas procedūra

Uldis Mežs

saistītie speciālisti – Dane SPA

Detox procedūra ir viena no netradicionālām terapijām. Šī terapija tika balstīta uz angļu medicīnas zinātnieka Rojāla Raifa pētījumiem. Pētnieki konstatēja, ka iedarbība uz cilvēkiem ar vienu īpašu frekvences strāvas plūsmu var kavēt attīstību slimībām vai arī pilnīgu vīrusu, baktēriju iznīcināšanu.

Cilvēka ķermenis sastāv no 70 % ūdens. Kā zināms ūdens ir kā šūnu iekšpusē tā arī starp tām. Ja šūnu barošanās notiek caur asinīm tad kaitīgās vielas no šūnām izvadās caur limfu sistēmu. Limfa tā ir sava veida „kanalizācija” organismam, tā atbrīvo organismu no liekā šķidruma, toksīniem un brīvajiem radikāļiem.
Lai atbrīvotu darbu limfu sistēmai mēs veicam jonu detoksikāciju organismam.
Pēdu virsma ir sava veida karte mūsu ķermenim. Pēdās atrodas apmēram 72 tūkstoši nervu gali, un tie visi ir saistīti ar refleksiem, orgānu sistēmu un audiem.

BIO DETOX FOOT SPA (Japāna) – speciāls spa aparāts, kurš mijiedarbojas vanniņā ar pēdām, jonizētu ūdeni un elektriskajiem poliem, kas līdzvērtīga cilvēka biofīdiem.
•    No pēdu porām tiek izvadīti toksīni (tabaka, alkohols, neveselīga pārtika, smagie metāli, vides piesārņojums), kas nodrošina ķermeņa uzbūves jonu balansēšanu, tā ietekmē bioķīmiju visā ķermenī.
•    Palīdz samazināt lieko svaru (samazināšanās no 2 līdz 8 kg detoksikācijas periodā).
•    Pēc procedūras ievērojami uzlabojas miegs, imunitāte, vielmaiņas process, kā arī ādas, nagu un matu stāvoklis. Tas ir drošs pat bērniem no 8 gadu vecuma, kā arī cilvēkiem pēc 75 gadiem.
•    Jūsu acu priekšā 20 – 30 minūšu laikā ir iespējams novērot ķermeņa attīrīšanās procesu no toksīniem un kaitīgām vielām. Šajā procesā ūdenim mainās ne tikai krāsa, bet arī smarža. Piem., ja procedūras beigās ūdens krāsa ir melna vai tumši brūna, tas liecina, ka no aknām tika izvadīti toksīni.

Mēs dzīvojam ekoloģiskās katastrofas posmā. Gaisa piesārņojums, sadzīves ķīmija, neveselīga pārtika, zems ūdens kvalitātes līmenis, zāles – tie ir daži no galvenajiem cilvēka organisma iznīcinātājiem, pie kuriem var pieskaitīt arī stresu un negatīvismu.
Mūsu organisms, sevišķi bērniem un vecāka gājuma cilvēkiem, vairs nav spējīgs tikt galā ar toksīniem un „atkritumiem” kas burtiski pārpludina visu organismu. ”Hronisks noguruma sindroms”, zema imunitāte, agrīna novecošanās, tas jau ir SOS signāls no šūnām un orgānu sistēmas.
Dažādas metodes mums piedāvā, terapeitisko badošanos, zarnu skalošanu, bet tas dod tikai pagaidu efektu, laiku ietilpīgs un ļoti dārgs process!
Par smēķēšanas un alkohola kaitīgumu ir rakstīts daudz, bet kur ir izeja? Kā organismam atbrīvoties no balasta veida toksīniem, brīvajiem radikāļiem, smagiem metāliem?

Izeja ir!
Unikāla jonu terapija!

Vairāk par šo tēmu: