Dzimumzīmju noņemšana ar lāzeru – ātra un vienkārša metode

Igors Pļava

Dzimumzīmes ir ādas veidojumi, kas sastopami uz teju ikviena cilvēka ķermeņa. Taču reizēm tās var būt neestētiskas un traucējošas, tāpat pastāv gadījumi, kad ādas veidojums var būt ļaundabīgs un no tā nepieciešams atbrīvoties. Šādos gadījumos iespējams veikt dzimumzīmju noņemšanu, un vienkāršākais veids, kā to izdarīt, ir ar lāzera palīdzību. Taču svarīgi ievērot, ka dzimumzīmju pārbaude un noņemšana jāuztic sertificētiem speciālistiem.

Kad apsvērt dzimumzīmes noņemšanu?

Ne visos gadījumos dzimumzīmes ir ķermeņa rota, reizēm tas var būt neestētiskas un traucējošanas, jo problēmas var sagādāt to atrašanās vieta. Šādos gadījumos dzimumzīmes var traucēt ne tikai praktiski, bet arī psiholoģiski. Par laimi, mūsdienās ar šādu situāciju nebūt nav jāsamierinās, jo no ādas veidojuma iespējams atbrīvoties pavisam ātri un vienkārši.

Tāpat dzimumzīmes noņemšana var būt nepieciešama, ņemot vērā ārsta ieteikumus. Ja dermatologs konstatē, ka nepieciešams mazināt risku ādas slimību attīstībai, jo īpaši, ja runa iet par onkoloģiskajām saslimšanām, vēlams veikt dzimumzīmju pārbaudi un noņemšanu. Arī tad, ja dzimumzīme atrodas vietā, kur to iespējams viegli traumēt, vēlams apsvērt ādas veidojuma noņemšanu.

Pirms dzimumzīmes noņemšanas nepieciešama pārbaude

Dzimumzīmju noņemšana ar lāzeru ir ātrs un vienkāršs veids, kā atbrīvoties no nevēlamajiem ādas veidojumiem, taču ne vienmēr šo procedūru drīkst veikt, tādēļ pirms dzimumzīmju noņemšanas ar lāzeru, nepieciešams konsultēties ar dermatologu. Visbiežāk gadījumi, kad procedūra nav iespējama, ir saistīti ar ādas veidojuma ļaundabīgām pazīmēm. Tādēļ ir būtiski vērsties pie dermatologa, kas veiks apskati un padziļinātu pārbaudi, kā arī noteiks piemērotāko dzimumzīmes noņemšanas veidu. 

Kāpēc izvēlēties dzimumzīmju noņemšanu ar lāzeru?

Dzimumzīmju noņemšana ar lāzeru ir mūsdienīga metode, kas sniedz iespēju ātri, vienkārši un bez ķirurģiskas iejaukšanās atbrīvoties no nevēlamajiem labdabīgajiem ādas veidojumiem. Pateicoties procedūras priekšrocībām, dzimumzīmju noņemšana ar lāzeru ir guvusi lielu popularitāti. Lūk, iemesli, kādēļ pacienti dod priekšroku dzimumzīmju noņemšanai ar lāzeru.

  • Procedūra ir mazsāpīga un nerada diskomfortu, jo tiek izmantota vietējā anestēzija.
  • Dzimumzīmju noņemšana ar lāzeru ilgst vien dažas minūtes, turklāt, pēc procedūras nav nepieciešams uzturēties stacionārā.
  • Āda apkārt dzimumzīmei netiek traumēta. 
  • Procedūras vieta pēc dzimumzīmes noņemšanas ir nemanāma.
  • Atveseļošanās periods pēc dzimumzīmju noņemšanas ar lāzeru ir īss.
  • Lāzera procedūra ir izmantojama jebkurā ķermeņa vietā.

Kur veikt dzimumzīmju noņemšanu ar lāzeru?

Drošu un ātru dzimumzīmju noņemšanu ar lāzeru iespējams veikt lāzerdermatoloģijas klīnikā “Era Esthetic”. Klīnikā strādā pieredzes bagāti speciālisti, kas ar jaunākās paaudzes frakcionēto lāzeru CO2RE likvidē pacientam nevēlamās dzimumzīmes. Tāpat klīnikā iespējams saņemt arī pirms procedūras nepieciešamo dermatologa konsultāciju, kuras laikā klīnikas sertificētie speciālisti veic padziļinātu ādas veidojumu pārbaudi un katram klientam iesaka piemērotāko un saudzīgāko veidu, kā atbrīvoties no nevēlamajām dzimumzīmēm.

Uzzināt vairāk par dzimumzīmju pārbaudi un noņemšanu, kā arī pieteikties konsultācijai varat mājaslapā eraesthetic.lv.

Vairāk par šo tēmu:

Cilvēka āda—ģeogrāfiska karte

Kas ir dzimumzīme? Epidermas bazālo šūnu slānī veidojas īpašas nevus šūnas, kas ir tumšākas un lielākas. Šādas šūnas var grupēties bazālā šūnu slānī (kārpiņās); dažas

Lasīt »