šī ir slīdošā teksta rinda ar linku vai jebko citu

Locītavu sāpes un Scenar

Igors Pļava

Lai arī locītavu sāpju izcelsme un diagnožu nosaukumu ir dažādi, mēs tās sadalīsim pēc diviem kritērijiem:Logo

  1. Akūtas vai hroniskas sāpēs
  2. Lokālas sāpes(probēma locītavā) vai organisma sistēmu problēmu sekas (piemēram,artrīts)

Populārākās metodes medicīnā ir medikamenti vai operācijas, uz kurām parasti tiek likts liels uzsvars. Ļoti bieži medikamenti līdzi nes imunitātes pazemināšanos, vēdera un zarnu slimības, u.c. sekas. Pēc operācijām arī bieži ir problēmas, jo locītavas ir sarežģītas pēc uzbūves un grūti operējamas.

Pie jebkurām sāpēs ļoti iesakām neko negaidīt un nevilkt garumā. Izārstēt tās var viegli un ātri. Tai pat laikā ilgstošas sāpes norāda uz lielākiem bojājumiem, kā rezultātā cilvēki bieži iedzīvojās problēmās, kuru atrisināšana prasīs varbūt gadus, bet bieži vispār vairs nav iespējama.

Kā mēs palīdzam cilvēkiem atbrīvoties no sāpēm bez griešanas un zālēm

Mēs savā praksē izmantojam SCENAR aparātu, kura darbības rezultātā organisms pats izdala nepieciešamās vielas problēmu risināšani. Tas notiek ar impulsa palīdzību, ko rada aparāts. Uz ādas virsmas aparāts sāk kopēt ķermeņa impulsu un organismam ir ļoti viegli atrisināt atrasto problēmu, jo viņš aparātu uztvet kā ārēju kairinātāju un automātiski izdala savas dabīgās ārstējošās vielas, kas rada sāpju iemesla izzušanu.

Lasiet vairāk www.healica.eu

Akūtas sāpes

Ar SCENAR aparātu šādu sāpju ārstēšana ir ļoti ātra un neieved problēmu hroniskā stadijā. Apstrādes nepieciešamība pie katra jauna sāpju impula un uzreiz organisms saņem uzdevumu papildus vielu izstrādei, lai ātrāk un efektīvāk izārstētu pats sevi. Arī ļoti viegli izdarāms, galvenais ieslēgt aparātu un pielikt pie sāpošas vietas. Bez blaknēm, kā arī uzlabo pārējā organisma stāvokli.

Hroniskas sāpes

Hronisku sāpju gadījumā ir ārstēšana aizņem mazliet ilgāk, bet tikpat veiksmīgi. Pie tam vislabākais, hronisku locītavu sāpju gadījumā, lietojot SCENAR aparātu, jums ir iespēja atbrīvoties no medikamentu lietošanas. Ir vispārzināms, ka tieši spēcīgu medikmentu lietošana bieži noved pie iekšējo orgānu (aknas, nieres) problēmām ilgtermiņā.

Protams, katrs gadījums ir individuāls. Lai saprastu vai SCENAR var palīdzēt tieši tavā gadījumā, var vienkārši pieteikties uz konsultāciju. Pirmajā procedūrā uzreiz būs skaidrs vai un kā tavas sāpes uzlabosies.

Lokālas un sistēmiskās sāpes

Sāpes locītavās mēs varam arī izšķirt pēc to izcelsmes iemesla. Viens iemesls ir locītavu sastāvā esošo daļu bojājumi. Tādas sāpes ir lokālas un viegli ārstējamas ar SCENAR palīdzību. Sāpes, kuras medicīcā ir zem diagnozes artrīts un artroze ir visa organisma nepareizas darbības sekas. Iemesli tam var būt daudz un dažādi. Šeit SCENAR terapijas gadījumā būtu ļoti labi sastrādāties terapeitam un pacientam. Tādā veidā mēs ne tikai atbrīvotos no lokālām sāpēm locītavās, bet arī apturētu slimības tālāku attīstību. Kā arī atbrīvotos no medikamentu lietošanas, ja tas ir iespējams.

Kā Una pēc 17 gadiem beidza lietot zāles un uzveica artrītu

Veiksmes stāstu ar artrītu mums jau ir daudz, bet piedāvāšu tikai vienu.

Sieviete, slimo jau gandrīz 20 gadus, 16-17 gadus lietoja stiprus medikamentus. Jau uzsākot procedūras, samazināja devas. Nopērkot aparātu mājas lietošanai, no zālēs atteicās. Šodien jau vairāk kā gadu nelieto medikamentus, vien pielieto aparātu sāpju noņemšani. Viņas video atsauksmi varat noskatīties www.healica.eu

 

Vairāk par šo tēmu:

Ko Bites Dod Cilvēkam

Bites ir saimēs dzīvojoši kukaiņi, kuru daudzveidīgā produkcija izmantojama cilvēka uzturam un veselības stiprināšanai. Visi biškopības produkti ir dabīgi un augstvērtīgi. Biškopības produkti ir ar

Lasīt »

Kā gatavot veselīgi uz pannas?

Lai maltīte izdotos un gatavošana sagādātu prieku, ir nepieciešami atbilstoši virtuves piederumi. Kas gan nav dzirdējis par īpašo vecmammas pannu, uz kuras kartupeļi vienmēr sacepās

Lasīt »

Sāpes ciest vai ārstēt?

Viens no vismokošākajiem ķermeņa un dvēseles stāvokļiem, ko rada sāpes, ilgus gadus tika uzskatīts par nenovēršamu blakusparādību, kas rodas nopietnāku slimību un traumu rezultātā, «Sāp?

Lasīt »