Imunitātei vajadzīgs labs miegs

Igors Pļava

Slimību profilakses un kontroles centru dati liecina, ka beidzamajā pusgadsimtā cilvēki sākuši gulēt aptuveni par divām stundām mazāk, nekā vajadzīgs, bet aptuveni trešdaļa darbspējīgo iedzīvotāju guļ mazāk par sešām stundām diennaktī. Imūnsistēma strādā labāk, ja organismam tiek nodrošināts pietiekams miega ilgums. Lai saglabātu veselību, ieteicams gulēt septiņas stundas vai ilgāk.

Latvijas iedzīvotājiem labi izgulēties un atjaunot spēkus naktī palīdz firma “Merkurita”. Guļamistabas komplekti, ko piedāvā uzņēmums, izgatavoti no augstas kvalitātes dabiskiem materiāliem – vilnas un kokvilnas.

Tie palīdz ķermenim atslābināties un uzkrāt enerģiju, kas nepieciešama jaunai darba dienai. Miega trūkuma vai sliktas tā kvalitātes dēļ cilvēks var justies noguris, bez iemesla var būt straujas noskaņojuma maiņas, bada un slāpju sajūta, palēnināta domāšana, problēmas ar atmiņu vai pat trauksmes sajūta, agresija vai uzbudinājums.

Uzņēmums “Merkurita” piedāvā vietējiem iedzīvotājiem iespēju izmantot miega laikā magnētiskā lauka terapiju “Magnoflex”. Tas ir aksiālās un koaksiālās magnētu sistēmas savstarpējas iedarbības komplekss, kas stimulē asinsriti un stiprina imunitāti. Organisms saņem vairāk skābekļa, samazinās skābuma un holesterīna līmenis.

Magnētiskā lauka terapijai ir daudz priekšrocību, salīdzinājumā ar citām metodēm: tā ir nesāpīga, neprasa īpašus tēriņus un sarežģītas aparatūras pielietošanu. To labi panes tie, kam citas procedūras vecuma vai veselības stāvokļa dēļ ir kontrindicētas, piemēram, vecāki vai slimības novājināti cilvēki.

Uzņēmuma vadītājs Ēriks Saukums šo magnētiskā lauka terapijas sistēmu atveda uz Latviju no Vācijas: “Es zinu, cik mūsu iedzīvotāji ir strādīgi, un cik noguruši viņi vakarā atgriežas mājās. Es vēlējos, lai viņiem būtu iespēja ne tikai pilnvērtīgi atjaunot organisma spēkus miegā, bet vienlaikus arī ārstēties. Zinu, ka mūsu cilvēki, sajūtot pirmos simptomus, nesteidzas pie ārsta, visu laiku strādā, bet slimība pieņemas spēkā. Kad pirmo reizi ieraudzīju “Magnoflex” medicīnas iekārtu izstādē Berlīnē, nolēmu, ka tā mums ir vajadzīga. Novēlu visiem iedzīvotājiem būt veseliem, možiem un priecīgiem.”

 

Uzzini vairāk: http://www.merkurita.lv/produkcija/magnetiskas-terapijas-produkti

Vairāk par šo tēmu:

Bezmiegs

Bezmiegs mūsdienās ir plaši izplatīta problēma. Ātrais dzīves ritms, šķietami neizsīkstoši darbu kalni un intensīvā elektronikas lietošana ir padarījušas mūsu dzīves satraukumu pilnas, miegu īsu,

Lasīt »