šī ir slīdošā teksta rinda ar linku vai jebko citu

Sāls ala

Igors Pļava

Sāls istabas terapija.

Dabiska un efektīva dziedināšanas metode, kas lieliski piemērota bērniem un pieaugušajiem veselības stiprināšanai bez zālēm.

Vidēji cilvēks elpo 17000-20000 reizes dienā. Mūsu plaušas ir dabiskie gaisa attīrītāji, kurām nepārtraukti katrā ieelpā uzbrūk alergēni, baktērijas, ziedputekšņi, piesārņotāji un toksīni. Tie var izraisīt dažādas kaites.

Pētījumi ir pierādījuši haloterapijas pozitīvo iedarbību uz cilvēka organismu.

Sāls istabas dabiskais klimats  veido vidi, kurā nav kaitīgu mikroorganismu un alergēnu.

Sienas un grīda ir klāta ar daudzkārtainu sāls pārklājumu, kas rada antibakteriālu un antialerģisku vidi.

IEGUVUMI.

Elpceļu veselības uzlabojumi.

Cilvēkam ieelpojot, tiek attīrīta, mitrināta un nomierināta elpceļu gļotāda. Tāpat arī sāls daļiņas nonāk līdz plaušām, kur iznīcina kaitīgos mikroorganismus un palīdz izvadīt tos ārā kopā ar gļotām.

Enerģijas un pozitīvas attieksmes pieplūdums.

To nodrošina gaisa jonizācija ar negatīvajiem aerojoniem , kuri samazina eritrocītu grimšanas ātrumu un leikocītu skaitu, palielina eritrocītu skaitu asinīs un veicina vielmaiņu.

Nervu sistēmas relaksācija.

Negatīvās aerojonizācijas dēļ pazeminās asinsspiediens, samazinās vai pāriet galvas sāpes, vispārējais vājums, apātija un uzlabojas miega kvalitāte.

Labvēlīga ādai.

Aktivizē ādas mikrocirkulāciju un šūnu membrānu aktivitāti epidermas un dermas slānī, tādejādi veicina ādas atjaunošanos, elastīgumu, samazina grumbas un stiprina ādas aizsargspējas.

Imunitātes stiprināšana.

Dziednieciskās īpašības meklējamas jau Senajā Grieķijā, kad Hipokrāts ieteicis sāls inhalācijas kā elpceļu ārstēšanas metodi.

Klepus atvieglojumi.

Kad sāls daļiņas tiek ieelpotas, tās piesaista ūdeni elpceļos un plaušās, kā arī šķidrina gļotas. Tādejādi krēpas kļūst vieglāk izklepojamas.

 

SAZINIES AR MUMS!

Sadovņikova ielā 20, Rīga, Veselības centrs 3

salsalariga@gmail.com

www.salsistaba.lv

+371 26393300

 

     

Līdz 7 gadu vecumam BEZMAKSAS

Seansa ilgums 40 min.

Relaksējoša mūzika

Lifts cilvēkiem ratiņkrēslos

Speciālās cenas senioriem

 

Vairāk par šo tēmu:

Maigas rūpes par jaunu ādu

Kā jauniešiem rūpēties par savas ādas labsajūtu un izskatu, konsultē ģimenes ārste Inga Zemīte un uzņēmuma Carlen Hair Collection vadītāja Jolanta Reihmane. Visgludākā, maigākā āda

Lasīt »