Darba apavi un to servisa priekšrocības: ērtībai un profesionalitātei

elis.com

Profesionālā darba vidē darbiniekam ir radīti apstākļi, kuros visu uzmanību var veltīt kvalitatīvi paveicamam darbam.  Droši, tīri un piemēroti darba apavi ir daļa no šādas vides, un ir tikai normāli, ka uzņēmējs tādus nodrošina saviem darbiniekiem. Ko darīt, ja darba devējs vēlas nodrošināt kvalitatīvus apavus darbiniekiem, bet uzņēmumā ir bieža darbinieku mainība un apavu izmaksas pārsniedz tam plānoto budžetu? Turpiniet lasīt šo rakstu, lai uzzinātu, kādi ir kvalitatīvi darba apavi, ko ietver darba apavu serviss un kāpēc vaicāt piedāvājumu uzņēmumam “Elis”!

Darba apavi – kāpēc apsvērt to nomu?

Viens no svarīgākajiem iemesliem, kāpēc vispār apsvērt darba apavu servisu, ir pavisam vienkāršs – tas ir izdevīgi! Darbiniekam tiek nodrošināti ērtāki un drošāki darba apstākļi, bet uzņēmējam tā ir iespēja gādāt par drošu darba vidi un demonstrēt rūpes par savu darbinieku. Darba apģērbu nodrošināšana darbiniekiem mūsdienās šķiet pašsaprotama, tāpēc tāda pati attieksme jāveicina arī attiecībā uz darba apaviem. Vai darba apavi var tikt nodrošināti jebkurai darbības jomai? Par to turpinājumā!

Cik dažādi mēdz būt nomas darba apavi?

Lai kur notiktu darbs – birojā, virtuvē, mežā vai uz ceļa, – darbiniekam jābūt drošībā. Ja runājam tieši par apaviem, tiem jānodrošina iespējami labākie apstākļi pienākumu pildīšanai. Piemēram, uzņēmuma “Elis”  piedāvājumā ir gan ārtelpu un iekštelpu, gan ziemas un vasaras darba apavi, un kolekcijas veidotas sievietēm un vīriešiem. Ir jomas, kurās darba drošībai tiek pievērsta pastiprināta uzmanība, jo darba vide saistīta ar paaugstinātu risku. Piemēram, darba apģērbs pārtikas ražošanai tiek izstrādāts no tam īpaši piemērota higiēniska, nedegoša materiāla, kas samazina dažādu risku iespējas. Līdzīgi ir ar darba apaviem – paaugstināta traumu riska gadījumā ir jāizvēlas kurpes vai zābaki ar triecienu absorbējošu efektu. Tieši tādi ir pieejami uzņēmuma “Elis” darba apavu kolekcijās. Lai kāda būtu vajadzība, vaicājiet uzņēmuma “Elis” konsultantam!

Ko ietver darba apavu serviss?

Lai atbrīvotu uzņēmumu no rūpēm par apavu iegādi, apkopi, apriti un utilizēšanu, ir jāizvēlas darba apavu serviss. Tā ietvaros ir iespējams saņemt apavus gan īstermiņam, gan ilgtermiņam – tas atkarīgs no paša uzņēmuma vajadzībām. Līguma ietvaros vajadzīgo izmēru apavi nepieciešamajā skaitā tiks sagatavoti individuāli katram to valkātājam, piegādāti, paņemti tīrīšanai lietotie un aizvietoti, ja tas būs nepieciešams (piemēram, gadījumos, kad apavi ir bojāti darba procesā). Šāds serviss nodrošina vairākas priekšrocības:

  • iespēja iznomāt (nevis iegādāties) tieši tik apavu pāru, cik nepieciešams;
  • iespēja fiksēt apavu nomas un apkopes izmaksas, padarīt tās prognozējamas visa gada garumā;
  • saņemt pakalpojumu, kas ietver regulāru apavu mazgāšanu, pārbaudi un atjaunošanu, nodrošinot darbiniekiem tīrus un kārtīgus apavus;
  • darba apavu pārvaldīšana notiek ar mikročipa palīdzību.

Patīkama un finansiāli izdevīga priekšrocība – uzņēmumam apavi nav jāiegādājas īpašumā, jo tie tiek nomāti saskaņā ar līgumu. Turklāt darba apavu skaitu iespējams mainīt, ja tas ir nepieciešams – palielināt vai samazināt. Ja gadījumā uzņēmuma īpašumā jau ir darba apavi, tad “Elis” servisa ietvaros var izvēlēties atsevišķu pakalpojumu – apavu apkopi. Ja vēlaties uzzināt vairāk par apavu servisu, sazinieties ar uzņēmuma “Elis” pārstāvi jau šodien!

Personalizētus darba apavus vīriešiem un sievietēm izvēlies “Elis”!

Lai priekšrocības, kādas nodrošina profesionāli darba apavi, atvieglotu arī Jūsu uzņēmuma darbinieku ikdienu, sazinieties ar uzņēmuma “Elis” pārstāvi jau šodien! Individuāli izstrādāts piedāvājums tiks sagatavots tuvākajā laikā, un tīri, darbam sagatavoti apavi tiks piegādāti Jūsu uzņēmumā saskaņā ar savstarpēji saskaņotu grafiku. Uzņēmums “Elis” aicina – rūpējieties par to, lai Jūsu darbiniekiem vienmēr ir droša, ērta un profesionāla darba vide!

Vairāk par šo tēmu:

Ortopēdiskie apavi

Visi mēs pērkam apavus veikalos. Pērkot vērtējam apavu atbilstību kājai pēc izmēra, kas norādīts uz apava. Ražotājs ir paredzējis standarta izmēru ar noteiktu pēdas garumu,

Lasīt »

Ērti apavi labai pašsajūtai

Ilze Pole Kāju nogurums dienas beigās, jutīgi muskuļi, sāpes ceļgalu locītavu apvidū ir simptomi, kas var liecināt par nepiemērotu apavu valkāšanu vai pēdu velves deformāciju.

Lasīt »